Sessiz Bir Yer

(A Quiet Place)

Yorumlar

enigmacuture avatar enigmacuture 20 Ekim 2018 04:55:12

2018 yapımı gerilim filmlerinin ya yeniden sinemaya aktarma ya da kötü ruh/seri katil ağırlıklı olduğu düşünüldüğünde bence bu film 2018 in en iyisiydi. iyi hasılat yaptı çünkü düşük bütçeyle az maliyetle de iyi işlet yapılabiliyordu. Alien: Covenant için 100 milyon dolarlık çöp tanımı yapılan bir ortamda bu film ciddi anlamda iyi ve doyurucu kanımca.

lisanen avatar lisanen 08 Mayıs 2018 01:30:22

6

Konu saçma, senaryo basit ve sığ, kadro çok yetersiz fakat gişe başarısı muazzam. Yapımcılar böylesine bir başarıyı beklemiyorlardı şimdi ikincisini çekmeye hazırlanıyorlar. Konusu gözleri görmeyen bir yeraltı canavarı hassas kulakları sayesinde dü nyanın başına bela olur. Her ses çıkaran canlıyı öldürür. Başrolde ki kahramanlarımız ne hikmetse Amerika kıtasında aile olarak yaşamaktadırlar. VIP salonda tek başına seyrettim ve zerre gerilim hissetmedim. Hatta canavar belirdikçe gülüyordum. Vasat bir yapım.

erakman avatar erakman 16 Nisan 2018 09:21:15

5

gerilim 1.dakikadan itibaren baslayip surekli bir sekilde devam ettiginden dolayi insani gercektende bunaltiyor.Gerilim dozajini yersiz yere yukselten ve diyaloglarin olmadigi film benim icimi karartdi.Begenmedim.

Yandex.Metrica