Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Zehir Hafiye

Zehir Hafiye

8,89

(19 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 25 Dk Polisiye Macera Komedi Polisiye, Macera, Komedi

Yönetmen: Orhan Aksoy Orhan Aksoy

Ülke: türkiye

Oyuncular: Funda Postacı, Erdal Tosun, Atilla Kunt, Sadettin Erbil, Mustafa Suphi Baltacı, Cevdet Balıkçı, Zafer Atlı, Bahadır Tok, Ekrem Dümer, Tuncay Akça Devamını Gör...

Konusu : Cemal hayatını polisiye romanlar okuyarak geçirmekte,rüyalarında bile kendini dünyanın en ünlü polis hafiyesi olarak görmektedir.Kolombo ve Mike HHummer hayranı olan Zehir Hafiye yaptığı saçma dedektif oyunları yüzünden girdiği bütün işlerden kovulmaktadır.Fakat bir gün taksiyle iş peşindeyken arabasına aldığı mafya babasının kızı hayatını değiştirir.Artık o gerçek bir olayın kahramanıdır.fahri.07

4 Ağustos 2020 13:00

Değişik bi Kemal Sunal filmi.10/7

Cevap Yaz

SarpBayhan

2 Şubat 2018 14:13

Güzel, eğlenceli ama bir o kadarda Kemal Sunal'ın eski filmlerine göre daha soğuk bir film. Mafya ile mücadele, kız kaçırma, hoca olarak eve gelme gibi sahneler eğlenceli tabi Rahmetlinin yaşlandığı dönemdeki filmlerinden olduğu için gençliğindeki komik performansı beklemek mantıksız olur. Yinede Polizei'den çok daha eğlenceli ve komik bir film olduğunu söyleyebiliriz.

Cevap Yaz

performer

21 Temmuz 2017 20:54

kemal sunal'ın varlığı yetiyor ama bu film pek hoşuma gitmedi orta seviyede diye düşünüyorum.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

14 Şubat 2015 15:29

Bu kadrodan daha iyi bir filim çıkabilirdi senaryo orhan aksoy ve osman fahri seden yönetmen orhan aksoy yapımcı memduh ün insan bu kadroyu görünce çok iyi bir filim bekliyor tam tersi ışıklandırması kötü görüntü kalitesi kötü kurgusu zayıf bir film performer in dediği filmin ikinci yarısı daha güzel filmin senaryoda osman fahri seden tat katmış iyi aile çocuğu filmine göndermeler güzeldi mehmet ali akpınar kara şeyhmuz rolünde iyiydi leman çidamlı kaynalardaki rolünün aynısını oynamış yinede kötü değildi nur gürkan yerine daha popüler bir oyuncu olsa daha iyi olabilirdi kötü değildi performansı ama daha popüler biri filmi daha izlenir yapabilirdi sevimli hırsız filiminden iyi olsada yinede kemal sunal ın diğer filimlerinin gerisinde kalan bir filim.

Cevap Yaz

bysiirtli56

17 Ağustos 2013 15:30

filmin ayrılırken müziği çok dehşet gerçekten.filmin konusu oyuncuları mükemmel.çok keyifle izledim.unutulmayacaksın sen KEMAL SUNAL

Cevap Yaz

inkisaf

21 Kasım 2010 11:22

kemal sunalı en güzel filmlerinden.bıçkın ve polizei gibi iddiasız iki filmden sonra çekilmiş eğlenceli bir komedi.Kabadayı kostümleri kemal sunala çok yakışıyor.filmde birde sahte kabadayı filmine bir gönderme var ki görmelere mahsus.

Cevap Yaz

bjkemre06

3 Haziran 2010 01:32

Hangi filmi kötüki zaten Kemal Sunal'ın ama burada da oyunculuk olarak döktürüyordu Romanlara  kendini kaptırmış bir adamın komedisi:)

Cevap Yaz

MGUNAY

24 Mayıs 2010 11:27

polisiye roman okuyan onu gerçek hayata tatbik etmeyen çalışan Cemal adlı bir kişinin komedisi film fena sayılmaz izlenebilir.

Cevap Yaz

performer

28 Mart 2010 21:47

işte osman seden'in senaryo'da parmağı olduğu belli oluyor. iyi aile çocuğu gibi diğer şaban filmlerinden izler var. görüntüsü kötü bir film. reji'de çok başarılı sayılmaz. film ikinci yarıdan sonra güzel oluyor. 

Cevap Yaz

emre84

30 Kasım 2009 11:26

Kemal Sunal'ın harika performans gösterdiği filmlerden sadece biri başarılı bir film cast mükemmel

Cevap Yaz
Yandex.Metrica