Ocean's 8

7,25

( 2 kişi yorum yaptı )

Ocean's 8

(Ocean's Eight)

Sinema Filmi

2018

Beş yıl, sekiz ay, 12 gün...ve hala devam ediyor. İşte bu süre Debbie Ocean’ın (Sandra Bullock) ne zamandan beri hayatını soygununu planladığını gösteriyor. Bunun için neye ihitiyacı olduğunu biliyor—işinde en iyi olanlardan kurulu bir takım, tabi
en başta suç ortağı Lou Miller (Cate Blanchett). Hep birlikte, uzmanlardan oluşan bir takım oluştururlar: mücevherci Amita (Kaling); dolandırıcı Constance (Awkwafina); uzman satıcı Tammy (Paulson); hacker Nine Ball (Rihanna); ve moda tasarımcısı Rose (Bonham Carter). Hedef 150 miyon dolar değerindeki elmalar. Elmaslar dünyaca ünlü aktris Daphne Kluger’ın (Hathaway), boynunda olacaklar. Daphne de, yılın en önemli organizasyonu olan Metropolitan Müzesi’ndeki galanin (Met Gala) en önemli konuğu olacak. “Ocean’s 8”in diğer bir başrolünde James Corde n, parçaları birleştirmeye çalışan sigorta müfettişi rolünde karşımızda olacak. Ayrıca, Richard Armitage’ı da Gala’da Kluger’ın her şeyden habersiz kavalyesi olarak izleyeceğiz.

Künye

Yönetmen Gary Ross
Senaryo ,
Yapımcı Diana Alvarez (II) , Bruce Berman , George Clooney , Susan Ekins , Sandino Moya-Smith , John R. Saunders , Steven Soderbergh , Michael Tadross
Müzik Nicholas Britell
Görüntü Yönetmeni Eigil Bryld
Vizyona Giriş Tarihi 15 Haziran 2018
Süre 110 dk
Tür Aksiyon, Komedi, Polisiye
Ülke ABD

Firmalar

Warner Bros (Dağıtımcı)
Hasılat 4.239.955,0 TL
Toplam İzleyici 310.338
Vizyonda Kaldığı Hafta 11 Hafta

Son Yorumlar (2)

erakman avatar erakman 04 Temmuz 2018 09:27:41

5

Rihanna ve kardesinin sozum ona cool hareketleri yapmacik.Bastan sona risklerle dolu soygun planinin hic bir zaman ve mekan da sekteye ugramadan şiir gibi akıp gitmesi de inandırıcı değildı.Kısacası bende hayal kırıklılığı uğratan bir film.

lisanen avatar lisanen 18 Haziran 2018 21:12:05

6

Serinin önceki erkek versiyonları bundan 10 gömlek üstündü. Burada senaryo çok aceleye gelmiş gibi. Zaten filmin yarısı Ocean'ın muhtemel ekibini izleyicilere tanıtmakla geçiyor. Filmin son yarım saatine kadar sıkıldım. Sıradan bir film olmuş. Rihan na'yı neden oynatmışlar anlamak mümkün değil. Müziğine hayran olan biri olarak oyunculuğu beni dumura uğrattı. Sanki tüm ailesini oynaması karşılığında esir almışlar. İnternete düşünce izleyin derim ben.

Yandex.Metrica