Kasırgada Vurgun

(The Hurricane Heist)

Sinema Filmi

2018

Bir kasırga tehdidi altında, fırsatçı suçlular bir ‘ABD Mint’ tesisine sızarak 600 milyon dolar çalar. Kasırga, 5. kategori bir fırtınaya dönüşünce çok iyi hazırladıkları planları ters gider ve yalnızca bir Maliye Bakanlığı temsilcisinin (Maggie Grace) bildiği kasa dairesi şifresine ihtiyaç duyarlar. Fakat temsilci, kendisine beklenmedik bir müttefik bulmuştur: Kasırgalardan korkan fakat hırsızların kaçırdığı kardeşini kurtarmaya kararlı bir meteoroloji uzmanı (Toby Kebbell). Meteoroloji uzmanı Will, bu adrenalin dolu, dur durak bilmeyen aksiyon ve gerilim yolculuğunda galip gelmek için fırtına bilgisini bir silah olarak kullanır.

Künye

Yönetmen Rob Cohen
Senaryo ,
Vizyona Giriş Tarihi 01 Haziran 2018
Süre 103 dk
Tür Aksiyon, Gerilim
Ülke ABD

Firmalar

The Moments Entertainment (Dağıtımcı)
Hasılat 913.359,85 TL
Toplam İzleyici 68.525
Vizyonda Kaldığı Hafta 5 Hafta

Son Yorumlar (2)

Busra_Yldz avatar Busra_Yldz 08 Haziran 2018 21:37:09

5

Sinemada bugün arkadaşlarımla izledim. Aslında Deadpool 2'ye gidecektik ama yer kalmamıştı biz de bir sonraki seansı beklemek yerine buna girdik.
Filme gelince; filmde aksiyon hatsafhada ama bana biraz yetersiz bir film gibi geldi. Belki daha iyi iş lenebilirdi, izlerken sıkıldığım bile oldu ama Allahtan 2.yarısında bol aksiyon vardı da izlenebildi.

lisanen avatar lisanen 04 Haziran 2018 01:19:34

5

Senaryo sığ ve mantık hataları ile dolu. Oyuncu kadrosu yetersiz ve amatör oyuncular ile dolu. Fakat prodüksiyon kesenin ağzını açmış. Aksiyon dolu dizgin.

Yandex.Metrica