Acayip Güzelim

8,25

( 1 kişi yorum yaptı )

Acayip Güzelim

(I Feel Pretty)

Sinema Filmi

2018

New York'da iyi bir işi, dairesi ve arkadaşlıkları olan Renee tüm bunlara rağmen kurduğu büyük hayallerine ulaşamadığı için mutsuzdur- ta ki kafasını çarptığı bir kazadan gözlerini açıp aynaya bakana kadar. Tam bir mucize gibi, sanki büyülü bir değnek dileğini yerine getirmiş gibi, tıpkı istediği gibi Renee artık güzel bir kadındır! Bu fiziksel değişimle beraber Renee'nin hayatı da hep istediği gibi değişmeye başlar. Hayalindeki iş, ilişki ve ilgi... Ama Renee'in bilmediği bir şey vardır? Aslında her şey değişmiş olsa da değişmeyen tek bir şey vardır: Renee'in dış görünüşü!

Künye

Yönetmen Abby Kohn , Marc Silverstein
Senaryo ,
Yapımcı Justin Bursch , Nicolas Chartier , Dominic Rustam , Jonathan Deckter , Kevin Kane , McG , Alissa Phillips , Mary Viola
Vizyona Giriş Tarihi 24 Ağustos 2018
Süre 110 dk
Tür Komedi
Ülke ABD

Firmalar

Mars Entertainment Group (Dağıtımcı)
Hasılat 299.993,28 TL
Toplam İzleyici 19.699
Vizyonda Kaldığı Hafta 5 Hafta

Son Yorumlar (1)

YesilcamFanatizm avatar YesilcamFanatizm 07 Haziran 2018 09:30:00

10

Gerçektende Sinemada uzun zaman sonra izlediğim en güzel Film. Bu Filmi izlemekle çok iyi bir seçim yapmışım. Amy Schumer gerçektende Rolünü çok başarılı oynamış. Komedi Filmi olmasına rağmen İnsana çok önemli bir mesaj veriliyor. Mesaj ise şu: Kimse için kendini değiştirme hep kendin kal. Ve Bir insanın en önemli olan şeyi güzelliği ve fiziği değil en önemli şeyi özgüveni olduğu yansıtılıyor. Bir daha izlemek isterim bu Filmi.

Yandex.Metrica