Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bir Kaç Güzel Gün İçin

Bir Kaç Güzel Gün İçin

7,92

(15 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 32 Dk Duygusal Dram Duygusal, Dram
IMDb puanı: 0

Yönetmen: İrfan Tözüm Cüneyt Arkın İrfan Tözüm, Cüneyt Arkın

Ülke: türkiye

Oyuncular: Serdar Bora, Selda Özer, Nubar Terziyan, Tuğrul Meteer, İsmet Erten, Diler Saraç, Ahmet Turgutlu, Damla İra, Hüseyin Peyda, Ekrem Dümer Devamını Gör...

Konusu : Necla babasının ölümünden sonra vasiyetin açıklanmasıyla büyük bir şaşkınlık yaşar. Yaşlı adam Kemal Polat adlı eski ortağıyla evlenmesi karşılığında bütün mirasını kızına bırakmıştır. Mühendis Kemal balıkçılık yaparak sade bir hayat sürmektedir ve tüm hayatını dostlarıyla birlikte kayıp kızını aramaya adamıştır. Onu bulduğunda tanık olduğu bir cinayeti üstlenince yargılanıp idama mahkum edilmiştir. Necla ölümü yaklaşan bu adamla göstermelik bir evlilik yapar ancak gerçek suçlunun ortaya çıkmasıyla infaz durdurulur ve genç kızın bütün planları alt üst olur. Bu vahşi karakterli adam bir anda onun hayatına bir daha çıkmamak üzere girmiştir.mansurx

16 Aralık 2016 15:01

Bir kaç güzel gün için filmine irfan tözüm ilk başta yönetmen olarak başlamış ama çekilen sahneleri beğenmeyince filmi yarıda bırakmış filmi baş rol oyuncusu cüneyt arkın tamamlamıştır sevgili irfan tözüm bu filmi kendisinin ilk filmi görülmesinden rahatsızmış ilk filmi olarak bir çağdaş köle filmini görüyormuş ama bu ilk filminin bir kaç güzel gün için olduğu gerçeğini değiştirmez.

Cevap Yaz

kral_affetmez

8 Kasım 2013 11:27

Cüneyt arkının en kötü filmlerinden birisidir. daha öncede söylediğim gibi sinema aktör ve sanatçılarının iyi olduğu kadar kötü oldupu filmleri de olabiliyor bu da çok normal birşey. bu filmde işte aynen öyle bir film. ne cüneyt arkın nede necla nazır kurtaramamışlar filmi.

Cevap Yaz

jeremiekhan

4 Ağustos 2013 01:44

çok havada kalmış sıkıcı bir film daha iyi bir film bekliyordum jenerik akarken

Cevap Yaz

performer

28 Nisan 2012 21:12

güzel bir film. görüntüler enfes, buram buram 35mm'lik bir film.

Cevap Yaz

aliozer

10 Ocak 2012 16:37

Fena bir film değil, Cüneyt Arkın'ın oyunculuğu çok iyi

Cevap Yaz

oğuzzz

27 Mart 2010 22:03

fena film değil , ancak senaryo biraz saçma .

Cevap Yaz

Alın yazısı

6 Şubat 2010 13:25

 İrfan Tözüm`ün yarım kalan ilk yönetmenlik denemesi olan filmi Cüneyt Arkın tamamlamış. Necla babasının ölümünden sonra vasiyetin açıklanmasıyla büyük bir şaşkınlık yaşar. Yaşlı adam Kemal Polat adlı eski ortağıyla evlenmesi karşılığında bütün mirasını kızına bırakmıştır. Kemal balıkçılık yaparak sade bir hayat sürmektedir ve tüm hayatını dostlarıyla birlikte kayıp kızını aramaya adamıştır. Onu bulduğunda tanık olduğu bir cinayeti üstlenince yargılanıp idama mahkum edilmiştir. Necla ölümü yaklaşan bu adamla göstermelik bir evlilik yapar ancak gerçek suçlunun ortaya çıkmasıyla infaz durdurulur ve genç kızın bütün planları alt üst olur. Bu vahşi karakterli adam bir anda onun hayatına bir daha çıkmamak üzere girmiştir.

Cevap Yaz

yedikule_zindanı

21 Ağustos 2009 22:27

Güzel bir filmdi..,,izlenmesi iyi olur denk gelir ise..

Cevap Yaz

Alın yazısı

10 Kasım 2008 20:33

SatınAlınan Koca isimli filmin ikinci versiyonu tek fark final sahnesi.güzel filmdi

Cevap Yaz

| S z R |

2 Nisan 2008 00:03

Çok güzel bir film

Cevap Yaz
Yandex.Metrica