Can Dostlar

5,00

( 2 kişi yorum yaptı )

Can Dostlar

Sinema Filmi

2018

Bizim Köyün Şarkısı'nın yönetmeni Tuğçe Soysop ve oyuncu ekibinin yeni filmi Can Dostlar, parklarını Kötü Kazım'ın elinden almak için bir araya gelen mahalleli bir grup çocuğun hikâyesini anlatıyor.
Sürekli telefonlarıyla oynayan çocuklar artık sokakta oynamayı unutmuş gibilerdir. Mahalleye yeni gelenlerin de ısrarıyla, çocuklar bu gidişata son vermek için yeniden parkta oynamaya karar verir. Ama bir sorun vardır: parkın bitişiğindeki evde oturan Kötü Kazım. Parka gelen herkesi korkutan Kötü Kazım’ın kimsenin bilmediği sırrı nedir? Çocuklar bir olup parkı Kazım’dan geri alabilecek midir?

Künye

Yönetmen Tuğçe Soysop
Senaryo , , , , , ,
Görüntü Yönetmeni Tolga Kutlar
Vizyona Giriş Tarihi 18 Ocak 2019
Tür Aile, Komedi
Ülke Türkiye

Ekip

Kurgu Emrullah Hekim (Kurgu)
Yapım Ekibi Vahit Sandalcılar (Yapım Sorumlusu)
Post-Prodüksiyon Emrullah Hekim (Fragman Kurgu)

Firmalar

CJ Entertainment Turkey (Dağıtımcı)
BKM Film (Yapım)

Son Yorumlar (2)

Kleberson avatar Kleberson 23 Haziran 2019 17:54:30

7

güzel bir film olmus ama berat efe parlari hic basarili bulmuyorum

hakanaks 27 Ocak 2019 06:15:43

Kolay kolay her filmi beğenmem ancak bu film çok farklıydı.Özellikle belirtmek isterim ki bu film çocuk filmi değil yetişkinlere de hitap eden bir film.Filmin en büyük özelliği bana göre hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden bir yapısının olma sıdır.Senaryo gerçekten de çok orjinal ve detaylara iyi çalışılmış.Filmdeki espriler ise son derece orjinal espriler.Yönetmeni tebrik etmek istiyorum ve inanıyorum ki çok daha ses getirecek çalışmalara imza atacaktır.Filmde kusur bulmak için kendimi zorladım ancak gerek senaryo,gerek çekimler,gerekse oyunculuklar son derece profesyoneldi.

Yandex.Metrica