Sırtımdan Vuruldum

7,64

( 6 kişi yorum yaptı )

Sırtımdan Vuruldum

TV Dizisi

1997

Gülnaz, annesi Naciye, kardeşi Mesut ile mazbut bir hayat sürmektedir. Gülnaz arkadaşi Nurcan ile birlikte ufak bir gazinoda şarki söylemektedir. Yaşadiklari mahallede Gülnaz’in kardeşi bir kaza sonucu elektrik akimina kapilarak ölür. Gülnaz bunun hesabini sormak için elektrik şirketinin müdürünün sandigi iş kadini Inci Arman’in evine gider. Bu olaydan sonra Gülnaz ve Arman ailesi arasinda yakinlaşma başlar.

Ekip

Kurgu Şenol Şentürk (Kurgu)
Yapım Ekibi Cihat Karahan (Yapım Amiri)
Işık Ekibi Hakkı Kaplan (Işık Asistanı)
Seslendirme Yaşar Özdemir (Seslendirme Asistanı)

Firmalar

Yağmur Ajans (Yapım)
Star TV (Yapım)

Son Yorumlar (6)

enigmacuture avatar enigmacuture 03 Kasım 2018 18:45:12

2

inci'nin eşcinsel oğlu deniz'i hetero yapmak için gülnaz'la evlendirmek istediği saçma sapan bir dizi. bir kaç bölüm yayınlandı.

Kleberson avatar Kleberson 21 Eylül 2017 22:02:23

Toprak sergen bu dizide aslinda escinseli canlandirmiyor escinsel oldugunu sanan psikolojisi bozuk yerinde olmayan birini canlandiriyor dizi pek Güzel degil Toprak sergen icin izlenir sadece adam rolünü resmen yasamis mükemmel bir oyunculuk cikarmis hele son sahnede ne kadar iyi oyuncu oldugunu göstermis dizi 9 bölüm sürmüs ne kadar dogru bilemem ama dizi bölümün sonu yazarak bitiyor galiba yayindan kaldirilmis o dönemde ve dizide oya aydogan yok burada oynadigi yaziliyor ama oya aydogani izledigim 9 bölümde ben görmedim

#gülin avatar #gülin 01 Şubat 2009 00:37:02

O sahneleri biliyorum.Ama eşcinseldi.Bu durumdan kurtulmak için attığı bir adımdı belki de bu davranışı..Hatta bu rolün böyle olduğunu ispatlayabilirim.Toprak Sergen,resmi sitesinde,rol aldığı yapımlar arasında böyle bir rolü olduğunu kendisi de yazm ış.

freddie 26 Ekim 2008 19:26:10

toprak sergen bu dizide eşcinsel değildi ki Sda sayan'la bir sevişme sahneleri var hatta

capone avatar capone 09 Şubat 2008 12:28:02

varoşlarda geçen bir diziydi konu olarak da oyunculuk bakımındanda vasattı 

#gülin avatar #gülin 26 Mayıs 2007 15:27:05

Toprak Sergen'i,kendi deyişiyle,ekzantrik rollerde seyretmeyi sevdiğim için hoşuma gitti:)Şeker hastası bir eşcinseli oynuyordu ve ne bir utanma sıkılma,ne bir huysuzluk,hiçbirşey yok.İlerde onun kadar profesyonel davranabilmeyi ne kadar isterdim...

Yandex.Metrica