Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şeytanın Gözyaşlarıbltszlk

14 Mart 2017 11:16

ikinci yorumum olsun.98 senesinde atv'de yabancı dizi sandım.Arkadaşımın dediği gibi jenerik müziği harika.ilk bölümüyle bile heyecanlı başladı bile.Heyecan entirika ölüm var.Pempe dizi olarak zamanın başarılı dizisiydi.Youtubede bölümleri var.

Cevap Yaz

mansur.yıldırım

14 Mart 2017 02:58

Şeytanın gözyaşları dizisinin epey bölümünü izledim sürükleyici ve heyecanlı bir dizi entrikası bol dizi günümüzdeki günlük dizilerden daha başarılı giriş jeneriğindeki şarkıda güzel nostalji için bile izlenebilinir 25 dakikalık kısa bölümleriyle zaman geçirmeye uygun oyalayıcı bir pempe dizi.

Cevap Yaz

mansur1453

13 Şubat 2017 07:27

Şeytanın gözyaşları dizisi atv nin yeni kanalı a2 de 1.bölümden itibaren başladı süresi 25 dakika olan dizi uyarlandığı yabancı dizi yalan rüzgarı kadar türk dizilerinin de etkisinde bir dizi çekimleri ile son söz sevginin dizisine ve karışık ilişkileri entirikası ile ateş dansını hatırlatıyor almila uluer in ünlendiği dizi nostalji için izlenebilinir.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

28 Ekim 2015 01:56

Şeytanın gözyaşları dizisini 1998 yılında atv yalan rüzgarı dizisinin türk uyarlması yapmak için bir senaryo ekibi kurar ve böylece ünlü pempe dizi yalan rüzgarının türk versiyonu şeytanın gözyaşları oluşur dizi bol entrikalı bir diziydi yayınlandığı dönem ateş dansı ile reytinglerde zirvede yer alırdı şimdi unutulmuş bir dizi olsada günümüzdeki günlük pempe dizilerinden daha başarılıydı özellikle almila uluer serap rolünde iyi performansıyla diziyi izletirdi cüneyt uzunlar da bekir rolünde fena değildi umarım atv diziyi nostalji olarak yeniden yayınlar.

Cevap Yaz

beyzacetin

30 Ağustos 2012 19:21

ilginç bir diziydi bol entrikalıydı fena değildi

Cevap Yaz

secotaselyan

7 Ekim 2011 18:38

türk dizi tarihinin değişik denemelerinden biriydi bu dizi.yabancı dizi tadında yapılmış bir yalan rüzgarı havası vardı

Cevap Yaz

bltszlk

31 Mart 2010 17:43

Şeytanın Gözyaşları; Eskiden atv'de Haftaiçi Hergün yayınlarken yabancı dizi sanıyordum.atv'de Türk işi pembe dizi yapmış.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica