Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İki KızkardeşKleberson

5 Aralık 2017 01:10

bu dizide 16 bölüm sürmüstü aydan sener icin izlenir

Cevap Yaz

Kaptan34

5 Aralık 2016 18:39

Gülben ergen çok başarılı

Cevap Yaz

beyzacetin

13 Ağustos 2012 13:31

gülben ergen in performansını begendim özellikle. Diziyi de cok severdim. zaten o zamanlar aydan sener modası vardı. maasallah hala da cok güzel kadın aydan sener. Ve tabii ki gülben ergen de.

Cevap Yaz

t_rex

31 Mayıs 2012 00:13

çocukluğumda izleyip,bir büyünün içinde enfes tatlar yaşadığım dizi "iki kızkardeş" i yeryüzünde ömrümce unutmayacağım. hatıramda olağanüstü etkili bir iz bırakmıştır. büyüleyiciydi. sarsıtıcı ve sanatın doruk noktası. ne güzel günlerdi .dizi  kaç bölümdü acaba?diziye baştan sona nasıl ulaşabilirim acaba.? böylesine mükemmel dizi ve diziler bir daha yaşanmıcak. şimdiki diziler yanlarında kocaman bir hiç. aynı tutku ile"bu sevda bitmez" dizisine de müptelayım. benim ki öyle böyle bir sevda değil. hastalık gibi. bunlara ulaşmadan bir tarafım hep eksik kalacak. 

Cevap Yaz

t_rex

10 Şubat 2012 01:47

Çok koyu bir melodram, ağır bir drama. Anneleri bir babaları ayrı Perihan (Aydan Şener) ve Necla'nın (Gülben Ergen) öyküsünün anlatığı dizide Necla, kıskançlığından ötürü Perihan'a hayatı zindan etmeyi ilke edinmiş acıma duygusunu tamamen kaybetmiş zalim ve bu uğurda ona ve sevdiklerine her türlü kötülüğü gözünü kırpmadan yapan bir kadındı. Hatıralarda olağanüstü, kalıcı ve büyüleyici izler bırakmış, ibretle izleyeceğiniz sarsıcı ve gerçek bir aile draması. Senaryo ve yönetmenliğini Osman Seden'in yaptığı,   kurgusu, başarılı senaryosu ve yönetmenliğiyle muhteşem dizilerinden biri olmuştur. Ve bu dizi de yayınlandığı akşamlar sokakların boşalmasına neden olduğundan bir Aydan Şener klasiği olarak unutulmayanlar arasındaki yerini almıştır. Osman Seden'in dizileri kalıcı ve Türk TV tarihinde her zaman bambaşka bir yerde olmuştur.

Cevap Yaz

secotaselyan

3 Ocak 2012 00:24

güzel bir diziydi bence.ama bugünlerde yayınlansa gülben ergen'in performansı bütün ülkede konuşulurdu.

Cevap Yaz

t_rex

28 Eylül 2011 01:27

hatıramda olağanüstü etkili bir iz bırakmıştır. büyüleyiciydi. sarsıtıcı ve sanatın doruk noktası. acaba aynı duyguları yine izlesem alabilir miyim.

Cevap Yaz

wishne

25 Mart 2008 23:57

iki kiz kardes dizisini izledigimde cok begenmistim tekrardan izlemek istiyorum aydan seneri cok begeniyorum

Cevap Yaz

travolta

16 Ocak 2008 18:04

gülben kötü rolde basarılı

Cevap Yaz

sultanhastası

26 Kasım 2007 17:05

Gülben Ergen'in kötü rolde olduğu bir dizi. Aydan Şener'le ana bir baba ayrı kardeştiler. Gülben, Aydan'ı kıskanan ve ona hayatı zindan eden bir kadın rolündeydi. Hatta aradan 20 yıl falan geçiyordu. Aydan evleniyor çocukları oluyordu. Gülben onları kötü yola çekmeye çalışıyordu.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica