Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ölümün El Yazısı

Ölümün El Yazısı

6,77

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Polisiye Macera Polisiye, Macera

Yönetmen: Feyzi Tuna Feyzi Tuna

Ülke: türkiye

Oyuncular: Cihat Şener, Mehmet Ulay, Halit Ergenç, Savaş Karakaş, Bennu Yıldırımlar, Burak Sergen, Harika Avcı, Michael Damian, Ragıp Yavuz, Fatih Altaylı Devamını Gör...

Konusu : Bir iş adamları derneği olan YAKAD amacından sapmıştır. Çıkarları yüzünden yönetim kurulu üyesi ünlü iş adamı Recep Solmaz’ın öldürülmesine karar verilmiş bunun için de bir kiralık katil tutulmuştur. Çifti takip eden kiralık katil, iş adamının karısı Nazan (H. Avcı) ile bir uçak yolculuğunda göz göze gelince kendini ele verir. Nazan, katili daha önceden tanımaktadır. Nazan öldürüleceğini anlar. Paniğe kapılan Nazan uçakta bir not yazar ve bunu gazeteci Erol Doğan’ın (M. Damian) cebine gizlice atar. Erol, yarı Amerikalı yarı Türk bir gazetecidir. Kanal D’de yayınlanacak bir programa katılmak üzere İstanbul’a gitmektedir. Notu saatler sonra cebinde bulan Erol araştırmasına başlar. Tesadüfen konuştuğu programın yapımcısı, programa Recep Solmaz’ın da konuk olacağını ağzından kaçırır. Bundan sonra işler daha da karışır ve hızlanır. Erol, doktor arkadaşı Seda ve gazeteci dostu Emrah’ın da yardımıyla bu notu çözmek üzere harekete geçer.



Seaman

5 Eylül 2020 20:50

Ne 1970i kardeşim

Cevap Yaz

mansur34

24 Şubat 2016 05:53

Filmin temposu iyi konusuda güzel ama klişe bir anlatımı var olaylar michael damian ın oynadığı gazeteci erol doğanın etrafında gelişiyor michael damian ın performansı fena değil burak sergen,bennu yıldırımlar ve halit ergenç de filme renk katmışlar ama harika avcı durgun ve donuk oynamış rolüne pek girememiş ayrıca kendisine yapılan dublaj da zayıf ve dublaj yapıldığı belli oluyor savaş karakaş da abartılı bir performans göstermiş kısaca film orta karar bir film polisiye macera türünü sevenler zaman geçirmek için izleyebilir.

Cevap Yaz

cosmopolis

23 Nisan 2013 19:04

sıradan tv filmlerinden biri kanal d genellikle sabaha karşı 04.00 yayınlıyor arasıra

Cevap Yaz

sezi

5 Ağustos 2010 12:12

Bu sabaha karşı denk geldi izledim de Savaş Karakaş gibi muhnis birine o asıp kesen rol hiç gitmemiş:)

Cevap Yaz

travolta

21 Ağustos 2008 13:49

michael daiman çok basarılı...güzel bir film.zaman gecer

Cevap Yaz

filimci

16 Kasım 2007 00:33

konusu değişk ve güzel bir filimdi harika avcı çok başarılıydı

Cevap Yaz

merto

30 Ocak 2007 23:44

merto Şahane bir film! Türkiye\'nin gerçeğini anlatıyor.Oyuncuların hepsi iyi iş çıkardı.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica