Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Gecenin Öteki Yüzüfreddie

28 Ağustos 2018 11:10

Dizi çok güzel toplam 4 bölümden oluşuyor. Tamamını izledim DVD'den.Yorumlara geldim herkes müşfik kenter'in sahnesinden bahsetmiş. Beni o kadar büyülemedi Galiba her bölümün başında bu sahne gösterildiği için 30 yıl sonra bile herkesin aklında bu sahne kal için bu kadar aynı yorum var yoksa dizi o sahneden çok daha güzel.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

9 Ağustos 2014 22:58

Diziden çok sanatsal bir filme benzeyen bu dizi 3 bölüm bir bütün halinde yayınlanabilir keşke sinema filmi olarak çekilseydi çok iyi bir dizi.

Cevap Yaz

alish

27 Haziran 2005 17:47

Yukardaki iki yorumda olayın hissi boyutuna takılıp yalın kalmış ama kendi çaplarında doğrular. Sadece Türk sineması değil yekün modern türk edebiyatında esas alınacak temel Müşfik Kenter ile Zuhal Olcay arasında geçen repliktir. "At kendini denize seni ancak deniz paklar" . Bilmiyorum ama hissediyorum ki Fürüzan dahi bunun bilincinde olmadı. Bu sahne filmi tamamı değil ama sadece bu sahne ile türk sineması kurtula bilirdi. Diğer arkadaşların belirtikleri sebeplerden bu olamamıştır.

Cevap Yaz

divati

4 Ekim 2004 15:03

hayatımda bukadar canımı acıtan ve göz yaşlarına boğulup ağlamamı sağlayan başka kaliteli bir yapım görmedim bu arada cengis arkadaşım insanlar bir diziyi izleyip izlememesi o kişinin ne eğitim nede beyeni düzeyini yansıtır

Cevap Yaz

Cengis

15 Eylül 2004 14:56

Eğitimsiz, geri bıraktırılmış, beğeni düzeyi yerlerde sürünene bir toplumun böyle bir yapımı izlemesini de, beğenmesini de, hakkında yorum yapmasını da zaten bekleyemeyiz.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica