Sır

TV Filmi

1999

Ferhan ve Gülcan evlilik yıldönümlerini kutlamak için büyük bir otelde balo düzenlemişlerdir. Gülcan ve Ferhat bir ara suitlerine çıkar. O sırada suitte otel görevlisi Oktay çalmak için birşeyler aramaktadır ve çabucak bir yere gizlenmiştir. Ferhan ve Gülcan tartışmaya başlamıştır. Gülcan çok üzgündür ve eve döner. O çıktıktan hemen sonra Ferhan’ın sevgilisi Deniz, Ferhan’ın yanına gelir. Aralarında çıkan kavga sonucu Ferhan ölmüştür. Oktay sesleri duymuş ama birşey görememiştir. Panikle dışarı çıkarken yakalanır. Otel görevlilerinin ve Oktay’ın şahitliğiyle bütün şüpheler Gülcan’ın üzerinde toplanmıştır.

Künye

Yönetmen Avni Kütükoğlu
Senaryo
Yapımcı Osman Yağmurdereli
Müzik Ali Otyam
Görüntü Yönetmeni Ümit Ardabak
Süre 99 dk
Tür Aile, Dram, Duygusal, Polisiye, Psikolojik
Özellikler Renkli
Ülke Türkiye

Ekip

Sanat Yönetmeni Tuğba Diner (Sanat Yönetmeni)
Yapım Ekibi Coşkun Yeltekin (Yapım Amiri)
Cihat Karahan (Yapım Amiri)
Tansu Şahin (Yapım Asistanı)
Yönetmen Ekibi Aslı Kızıltuğ (Yönetmen Yardımcısı)
Kamera Ekibi Bahadır Eren (Kameraman)
Müzik ekibi Burak Gülgen (Müzik Koordinatörü)
Seslendirme Yaşar Özdemir (Seslendirme Asistanı)

Firmalar

Yağmur Ajans (Yapım)

Son Yorumlar (3)

erakman avatar erakman 28 Ağustos 2014 07:16:27

10

Bana kalırsa Türk sinemasının Şah-Mat filmi ile birlikte en güzel polisiye filmi ve filmde yine Faruk Peker var.İzlemekde çok geç kaldıgım ve temponun bir an bile düşmediği film.Herkese tavsiye ederim.

freddie 28 Kasım 2010 14:14:11

müthiş bir filmdi. konunun devamını da ben anlatayım Asıl travmatik, etkileyici sahneler bundan sonraydı. Orhan robot resim çizen bir polistir, görgü tanığının anlattıkları ile robot resmi çizer ve çizimin sonunda görür ki katil, karısının ta kendisi , Deniz'dir. Sonra o çizimi eve gelince aynaya yapıştırır. deniz gelip bunu gördüğünde Deniz'de şok etkisi yaratır ve kocasının gerçeği öğrendiğini anlar. Ama Orhan'ın karısına olan aşkı, görevinden daha ağır basar ve orhan çizimin şeklini değiştirerek karısının yakalanmasını engeller..

entrikacı 15 Temmuz 2006 12:47:07

2

Yandex.Metrica