Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın

8,26

(44 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat0 Dk Komedi Aile Duygusal Komedi, Aile, Duygusal

Yönetmen: Raşit Çelikezer Benal Tahiri Raşit Çelikezer, Benal Tahiri

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ferit Yüksek, Erdem Özyılmaz, Burcu Güven, Ortans Kıvanç, Yaşar Uzer, Kemal Tok, Uğur Baltepe, Mustafa Arslan, Yılmaz Tüzün, Erkan Sever Devamını Gör...

Ödüller: En İyi Tv Dizisi

Konusu : Birbirine katlanamayan, ayrılığın eşinde yaşayan karı koca ve bu evliliğin devamını zorunlu hale getiren iki çocuklu bir ailenin birbirleri ve dostlarıyla olan komik ilişkileriYorgun

12 Nisan 2020 13:54

7 den 70 e herkesin sevgilisi olan dizi. Kanal d de yayınlanan bölümleri hariç her zaman kendini izlettiren bir dizi oldu. Bi ara adı Çocuklar Ne Olacak olarak değişti o ara diziye Seray Sever ve Zeynep Tokuş gibi isimler eklenmişti o dönemler bile şimdiki Havucun değistiği bölümlerden kat kat güzeldi. fox tv de yayınlanan bölümlerden sonra çekilen bölümler bence gereksizdir.çünkü çocuklar duymasınla bir alakası kalmamış artık bu dizinin.

Cevap Yaz

mansurx

27 Kasım 2016 19:34

Çocuklar duymasın ilk olarak tgrt de yani şimdiki fox da başladı sonra atv ye geçti daha sonra star tv ye geçti sonra yine atv ye geçti ve ilk adresi tgrt ye yani fox tv ye geri döndü ve final yaptı bu arada star tv de pınar altuğ ayrılınca zeynep tokuş un katılmasıyla çocuklar ne olacak adı ile bir süre yayınlandı en son yeniden çocuklar duymasın adıyla gösteriliyordu en başarılı bölümleri ilk sezonu tgrt ve tgrt den atv geçtiği sezonlarıydı ondan sonra hikaye tadını kaçırdı tamer karadağlı,pınar altuğ,özgür ozan ve furkan kızılay ın popüler olmasını sağlayan dizi olması bakımından da unutulmaz bir diziydi eğlenceli keyifli olduğu kadar hüzünlü bölümleri de güzeldi taş fırın erkeği,light selami,fıs fıs ismail,çaycı hüseyin vs. gibi unutulmaz tiplemeleriyle hep hatırlanacak iyi bir aile dizisiydi.

Cevap Yaz

sevda1979

8 Nisan 2015 11:07

harika bir diziydi eski oyuncular sayesinde başta komik oyuncular olmak üzere tamer karadağlı ozan güven çaycı hüseyin hepsi başarılı oyunculardı ve başarılı bir kadro benim en beğendiğim bir diziydi yeni diziler eskilerin yerini doldurmuyor şimdide devam ediyor ama yine eskisi gibi değil..

Cevap Yaz

portiangel

5 Mart 2013 15:04

eksi...eksi...eksi...

Cevap Yaz

kariz_ma_35

19 Aralık 2009 14:30

Çok beğendiğim bir diziydi ama modası geçince unutuldu

Cevap Yaz

MGUNAY

26 Kasım 2009 09:59

çok güzel bir diziydi. Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ diziden çıkarılmasaydı. belki daha devam edebilirdi.

Cevap Yaz

Rufik

3 Temmuz 2009 22:04

iyi diziydi çok beyeniyordum ama sonradan adı deyişdi ve çocuklar ne olacak oldu ve bu deyişiklikden sonra dizi bitdi

Cevap Yaz

bltszlk

4 Mayıs 2009 14:46

ÇOCUKLAR DUYMASIN.TAMERKARADAĞLI,PINAR ALTUĞ yerine gelen ZEYNEP TUKUŞ başrol oyuncuların ayrılmasıyla biten dizi.Meltem karakteri ZEYNEP TOKUŞ a daha çok yakışıyordu bence.STAR da ZEYNEP TOKUŞ la idare ediyorlardı.Sonraki sezonda hepten bitmişti dizi.Geçenlerde dizi yeniden başlıcaktı ki ,ekonomik kriz olduğu için dizi askıda kalmış.

  • TGRT(2002)
  • ATV (2003)
  • STAR(2004)

Dizimiz kanaldan kanala ve başrol oyuncuları değişip ayrılmıştır diziden.İlk ATV de izlemiştim ve beğenmiştim.Şimdi ATV,STAR,TGRT tekrarlarını çok yaptı ve şimdi yine ATV de tekrarları oynuyor.Vala 3 kanalda 1000 kere tekrarlandı.TÜM EKİP ÇOK BAŞARILIYDI ,BU BİR AİLE DİZİSİYDİ.SAYGILAR

Cevap Yaz

caglar_88

28 Şubat 2009 15:21

tgrtde başladığınsa dikkatimi çekmişti.atvde herkesin dikkatini çekti.daha sonra yapımcılar özel hayatla iş hayatını birbirine karıştırıp dizinin sonunu getirdiler.

Cevap Yaz

Oktay Karaca

17 Ekim 2008 08:44

Efsane dizi geri dönüyor...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica