Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Şöhret Sandalı

Şöhret Sandalı

6,52

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 40 Dk Dram Dram

Yönetmen: Ayşe Ersayın Ayşe Ersayın

Ülke: türkiye

Oyuncular: Melike Demirağ, Halil Ergün, Banu Zorlu, Ediz Hun, Ajda Pekkan, Gökhan Arsoy, Tomris Oğuzalp, Tunca Yönder, Yasemin Öztürk, Kutay Köktürk Devamını Gör...

Konusu : Ünlü şarkıcı yelda kaner yıllar önce arası bozulup londraya giden kızı elifin dönmesiyle aralarında olan sorunlar gün yüzüne çıkar ayrıca kızı uyuşturucu bağımlısı olmuştur medya bunu duyarsa büyük sıkıntı yaşamaktan korkar elif in öldü bildiği babası ise uyuşturucuya karşı savaşan bir devlet bakanıdır kader ağlarını örer ve bu üçlü bir araya gelir işte sorunlar bundan sonra başlar.mansuryıldırım

15 Nisan 2015 11:20

Filmi bir daha izleyeyim dedim biraz araştırdım meğer film aslında sinema filmiymiş ama salon bulamamış vizyona girememiş sonra filmi yapımcısı ajda pekkana satmak istemiş oda almamış yapımcıda tv filmi olarak bir kanalda yayınlamış çoğu bir köşkde ajda pekkanın oynadığı karakterin inzivaya çekildiği köşkde geçen ve şarkıcı yelda nın uyuşturucu bağımlısı kızı elif ile yaşadığı sorunları anlatıyor film tv dizisi tarzında hatta 90 larda video için çekilmiş filmler havasında ilerliyor film düşük tempolu zor izlenen yer yer sıkan bir film sadece ajda pekkan hayranlarını mutlu edebilecek vasat bir film.

Cevap Yaz

mansuryildirim

11 Mayıs 2014 04:44

çok vasat bir film ajda pekkanın performansıda çok kötü

Cevap Yaz

icaca

7 Nisan 2007 19:12

soltin adlı yorumcuya yaptığın yorumun sonunu ne yazıkki üzülerek okudum. ne demek bunlar sinema oyuncusu değil. Ediz hun ve halil ergün bu gün türk sinemasının en iyi oyuncularındandır.

Cevap Yaz

soltin

9 Kasım 2006 22:10

İnanılmaz kötü bir film. Sinemaya dair tüm kurallar neredeyse alt üst edilmiş. Oyuncu seçiminden, kamera açıları, geçişelere, kullanılan filtrelere kadar tek kelimeyle acemi işi. Senaryo\'da da kopukluklar var. Özellikle sonlara doğru. Şaşırılacak nokta, oyuncu kadrosu içinde başarılı sinema oyuncularının bulunması.

Cevap Yaz

zoran

8 Temmuz 2006 15:55

tekrar izlemek isterdik çok hoştu.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica