Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cümbür Cemaat Aile

Cümbür Cemaat Aile

9,08

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Aile Komedi Aile, Komedi

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu Kemal Uzun Mustafa Uğur Yağcıoğlu, Kemal Uzun

Ülke: türkiye

Oyuncular: Metin Coşkun, Yılmaz Köksal, Fulden Akyürek, Sezer Şan Tibet, Ecem Özkaya, Merve Altınkaya, Halim Ercan, Nihal Yalçın, Aşkın Şenol, Alpay Kemal Atalan Devamını Gör...

Konusu : Üç çocuğu olan ancak oğlu ve büyük kızından yana yüzü gülmeyen İsmet Baba, "Cümbür Cemaat"le ailemizden biri oluyor. Bir baltaya sap olamayan ve hâlâ kendini babasına ispatlamaya çalışan oğlu Kenan'la, evliliğinde mutsuz olan ve kocası Yavuz'la yaptığı her tartışmayı evdeki eşyaları ve hatta mobilyaları toplayın baba evine dönerek noktalayan kızı Ayşegül arasında sıkışıp kalan İsmet Baba'nın tek umudu küçük kızı Öykü'dür. Ta ki üniversitede okuyan ve başarılı bir öğrenci olan Öykü bir aşka yelken açana dek Ailesinde hayatında bunlar olurken İsmet Babanın yurtdışında yaşayan ve yıllardır görmediği can düşmanı Fikri de ülkeye kesin dönüş yapar ve olaylar gelişir. Bir yanda ailesi, diğer yanda Fikri ve Fikri'nin oğlu ile baş etmeye çalışan İsmet Baba, yaşadığı sıkıntılara eğlenceli çözümler buluyor.filimci

24 Mayıs 2010 00:25

bence artık star tv nin en son babalar türü bu tür dizileriden vazgeçmesi gerekiyor aslında dizi gerçkten güzel aama hep taklit hep eskilerden alıntılar var konusu aynı olmasada bu diizi neredeyse en son babalar duyarın kopyası ki oynattığı oyunculardanda belli oluyor(Ali erkazan) açıkcası dizi güzel ama kesinlikle en son babalar duyarın yerini aslaa alamaz senaristlere tek sözüm bence  artık eskileri taamamen unutumalı vee yeni şeyler üretmeli saygılar....

Cevap Yaz

bltszlk

25 Nisan 2010 21:00

      Avrupa Yakası'na imza atan Plato Film'in yeni dizisi ''Cümbür Cemaat'' kısa sürede seyircinin dikkatini çekmeyi başardı.Başrollerini Ahmet Gülhan, Mustafa Üstündağ, Mahir İpek, Nihal Yalçın, Gülden Avşaroğlu, Gülünser Gülhan, Aşkın Şenol ve Ali Erkazan'ın paylaştığı dizi, ''Çocuklar hiçbir zaman büyümezler'' sloganıyla yola çıkıyor.Fırat Doğu Parlak,Arzu Birol'le senaryo grubunda yer alan Uğur Yağcıoğlu'nun yönnettiği dizi için Sultanhamamdaki Kumaşçılar Çarşısı'nın dekoru 500 TL'ye stüdyoda kuruldu .

     Ahmet Gülhan (İsmet)  Kumaşçı dükkanı var.Üç çocuk babası ama tanıyan herkes ona baba diyor.Oğlu ve büyük kızından yana hiç yüzü gülmedi .

    Ali Erkazan (Fikri) İsmet Baba'nın can düşmanı... Yıllarca yaşadığı yurtdışından kesin dönüş yaptı.Oğlu ile can düşmanının kızı aşık olunca işler karıştı .

   M.Üstündağ (Kenan)İsmet Baba'nın oğlu ... Bir baltaya sap olamadı.Bu yüzden kendisini babasına karşı ispatlamaya çalışıyor ama başarısız oluyor .

   Nihal Yalçın ( Öykü) İsmet Baba'nın küçük kızı...  Başarılı bir öğrenci olduğu için babasının tek umudu...  Ancak yaşadığı aşk herşeyi değiştiriyor .

   Alpay Atalay (Sarp) Fikri'nin oğlu... Kenan'ın  yakın arkadaşı... Öykü'ye ilk görüşte aşık oldu ama duygularını bir türlü açıklayamıyor.

   G.Avşaroğlu(Ayşegül) İsmet Baba'nın kızı...Kocasıyla yaptığı her tartışmayı evdeki ve hatta mobilyaları toplayıp baba evine dönerek noktalıyor .

    Mahir İpek (Yavuz) Ayşegül'ün köftecilik yapan kocası... Kendisi çapkınlık yapar. Sık sık tartıştığı Ayşegül tarafından terkediliyor .

    G.Gülhan (Şefkat)  İsmet'in karısı... Ev hanımı tıpkı adı gibi bütün aileye kol kanat gösteriyor.Çocuklarını kolluyor .

    ''Cümbür Cemaat'' tar Tv' de Her Pazartesi saat 23.00'te ekranlarda.Yayın saatide çok geç.Tüm oyuncularına saygılar deyip, diziye başarılar dilerim.

Cevap Yaz

erkanos

26 Mart 2010 00:42

Orjinallkten çok uzak olduğu gibi belirli bir akışkanlıktada kotarılamamış malesef başarısız bir iş olmuş , kast idare eder ama senaryo çok boş , biraz daha orjinal işler lütfen ...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica