Patron Kim

TV Dizisi

2003

Cem, Kasımpaşa’lı , sakatlandığı icin futbolu bırakmıs ve karısını kaybetmis, yakışıklı, esprili, sempatik bir adamdır. Kızı Ece ile alışılmışın dışında yakın bır dostluk kurmuştur, cocuklarla arası cok iyidir. Ece, erkek gibi yetismiş, futbol oynayan ve erkek arkadaslarını pataklayan cin gibi bir kızdır. Cem de onun bu problemini cözmek amacıyla Levent’de bir iş bulmak uzere cok sevdigi Kasımpaşa’sından ayrılmaya karar verir. Sibel ise kocasından ayrılmış, Mert adında sevimli bir erkek cocuğu olan, kendini işine, kariyerine vermis bir kadındır. Annesi Leyla onun tersine şen sakrak, hayat dolu bir kadındır ve kızının da bu tutucu halinden sıyrılıp kendine bir koca bulması icin uğraşmaktadır. Hizmetci arayan kızına erkek bir hizmetçi olarak başvuran Cem’i de görünce aradığı adamı bulduğunu düşünür. Sibel ne kadar karşı çıksa da Cem kızıyla eve gelir ve işi sempatik tavırlarıyla alır. Artık evi o çekip çevirecektir ve kısa zamanda evde patronun kim olduğu ortaya çıkacaktır.

Künye

Yapımcı Cansu Akbel
Müzik Demir Demirkan
Görüntü Yönetmeni Engin Saygılı , Ferhan Akgün
Tür Komedi
Ülke Türkiye
Etiketler Anne-Oğul İlişkisi, Dostluk, Futbolcu Daha Fazlası

Ekip

Yapımcı Ebru Hamamcıoğlu (Genel Koordinatör)
Sanat Yönetmeni Fırat Yünlüel (Sanat Yönetmeni)
Kostüm Tasarım Sonay Ortuğ (Kostüm Tasarım)
Yapım Ekibi Çağrı Kalkancı (Yapım Asistanı)
Yönetmen Ekibi Eylem Koza (Yardımcı Yönetmen)
Cem Karcı (Yönetmen Yardımcısı)
Hamdi Can Teker (Stajyer)
Kamera Ekibi Mustafa Başural (Kameraman)
İlkay Işık (Kameraman)
Gürkan Keser (Set Fotoğrafları)
Post-Prodüksiyon Demet Yeşilbaş (Post-Prodüksiyon Sorumlusu)
Tolga Girici (Renk Düzenleme)
Faruk Gökkaya (Renk Düzenleme)

Firmalar

Gergedan Film (Yapım)
ATV (Yayıncı)

Son Yorumlar (12)

SarpBayhan avatar SarpBayhan 06 Ağustos 2017 18:01:22

Seksenli yılların unutulmaz Amerikan dizilerinden biri olan Who's The Boss'un Türkiye versiyonu olarak çekilmiş bir diziydi. Sanırım başrol için Cem Davran'ın seçilmesindeki etkenlerden biri Who's The Boss'un başrolünde oynayan aktör Tony Danza'yı ha fifçe andırması olabilir. Tabi bu benim şahsi görüşüm.

tulley 07 Mayıs 2011 11:32:05

10

izlediğim en iyi sitcomdu keşke bitmeseydi tekrarlarını bile zevkle izliyorum keşke diğer diziler gibi bu dizide yeniden başlasa

bltszlk avatar bltszlk 12 Aralık 2010 11:08:12

8

 atv'de 2003 yılında yayımlanan ''Patron Kim'' dizisi kısa süren sit.comdu.Bende kanaltürk'te tekrarlarını severek,gülerek izledim..Jenerik şarkısı çok güzel,Sertap Erener'in ''Yeni''  şarkısını almışlar.Cem Davran(Cem),Janset (Sibel),Ayten Gökçer (L eyla) dizide süper oynadılar.Tüm ekibe sevgiler dilerim.Kaç bölüm sürdü dizi?

0k3v1n0 avatar 0k3v1n0 10 Aralık 2010 22:41:12

KanalTürk'de tekrarlarını izledim.Genellikle sıkıcı ßir dizi.Kötüydü.Ama oyuncular iyiydi.

enigmacuture avatar enigmacuture 28 Ocak 2009 17:37:01

10

güzeldi ama birden yayından kalkıverdi

bltszlk avatar bltszlk 21 Ocak 2009 09:22:01

8

BİZİM DİZİLER VERSİYONUYLA GÜM.ATV DEKİ DİZİ SADECE TEKRARLARIMA BAKMIŞTIM JANSET OLDUĞU İÇİN JANSET E SEVGİLER.BİZİM DİZİLERDE UZUN SOLUKLU OLSA .VERSİYONLARLA DEĞİLDE KENDİMİZ YAPABİLSEK ÇOK KOMİK BİR DİZİYİDİ AYTEN GÖKÇER LE CEM DAVRAN  UNUTMAMAK LAZIM ONLARADA SEVGİLER  SAYGILAR 

Yandex.Metrica