Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Melek Yüzlü Cani / Nefret

Melek Yüzlü Cani / Nefret

8,00

(8 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 56 Dk Aksiyon Polisiye Macera Gerilim Korku Aksiyon, Polisiye, Macera, Gerilim, Korku

Yönetmen: Aram Gülyüz Aram Gülyüz

Ülke: türkiye

Oyuncular: Gülten Ceylan, İhsan Baysal, Nubar Terziyan, Oya Demir, Huysuz Virjin, Serdar Cem, Mine Sun, Eray Özbal, Zümrüt Cansel, Cüneyt Arkın Devamını Gör...

Konusu : Hayat kadınlarını bıçaklayarak öldüren sapık bir seri katil türemiştir. Komiser Murat (Cüneyt Arkın) bu olayı soruşturmakla görevlidir. Katilin son kurbanı gazinoda şov yapan Seyfi (Seyfi Dursunoğlu) ile yaşayan bir fahişedir. Kurbanın kardeşi Melek (Zümrüt Cansel) yatılı okulda okumakta ve ablasının gerçek yüzünü bilmemektedir. Cinayet günü yaz tatili için geldiği evinde ablasının ölümünü ve aslında fahişelik yaptığını öğrenince yıkılır. Ayrılacağından korktuğu için de sevgilisi Aydın’dan durumu gizler. Katili bulmak için aynı gazinoda dansöz olarak çalışmaya başlar. Aydın bundan da habersizdir. Melek hayat kadınlarının arasına girer. Böylelikle katile ulaşacağını sanır. Bir tanesinin gece bir erkekle çıktığını görür. Ertesi gün arkadaşı da ölü bulunur. Melek katili gördüğüne emindir. Komiser Murat’a herşeyi anlatır. Sapık katilin robot resimleri çizilir. Haber gazetelere yansır, Melek’in fotoğrafları da yayınlanarak. Katilin hedefi olan Melek’i polis korumaya alır. Aydın gerçeği öğrenip ondan ayrılır. Murat Aydın’a herşeyi anlatıp ikisini barıştırır. Katilin annesini de öldürüp akıl hastanesinde yattığını ve cinayetler başladığında taburcu olduğunu öğrenir. Katilin cezai ehliyeti de yoktur. Sapık Melek’in izini sürer. Gizlice girdiği evde Seyfi’yi öldürüp, genç kızı beklemeye başlar. Melek eve geldiğinde Seyfi’nin cesedini görüp korkar. Murat, vericiden genç kızın çığlığını duyar ve eve yönlenir. Melek’e saldıran sapıkla, genç kız arasında kovalamaca başlar. Tam her şeyin bittiğini sandığı anda Murat ve polisler yetişir. Melek kurtulmuş ve sapık katil çatışmada ölmüştür. Ve artık kimseye zarar veremeyecektir…Göztepe

22 Şubat 2020 19:18

Güzel sayılabilir bir film Eray Özbal's akıl hastası manyak kadın öldüren piskopat rol yakışmış. Filmde Huysuz Virjin'in şov sahneleri gereğinden fazla tutulmuş filmle ilgili tek eleştirim budur onun dışında yerli yerinde seyredilebilir bir film.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

20 Temmuz 2016 13:46

Pekcan Koşar'ın Cüneyt Arkın'ı seslendirdiği tek film.Deli Şahin filminin son sahnesinde de Cüneyt Arkın'ı Pekcan Koşar seslendiriyor.

Cevap Yaz

liondaddy

5 Haziran 2013 22:31

Tv kanallarinda oynatilmasi zor bir film zira oynatilirsa da bir cok sahnesi sansürlenerek seyirciye sunulur. Cüneyt Arkın ve Eray Özbal rolleri için izlenebilir bir film.

Cevap Yaz

erakman

3 Şubat 2013 11:21

C.Arkinin cok da fazla gozukmedigi bir film.Siradan basit bir film ama filmde Zumrut Cansel baya bir guzel oyun cikarmis.Huysuz virjinde ayri bir tat katmis.

Cevap Yaz

Alın yazısı

21 Ağustos 2008 18:21

Ruh hastası bir katilin peşindeki bir polis ve HAyat kadınlarının yaşamlarını anlatan filmde huysuz virjinin Show sahneleri bir hayli fazla ve çoğu sahnelerde sansürlenmiş C.arkın için İzlenir..

 

Cevap Yaz

greenpinevideo

21 Ocak 2008 16:38

Bu film Turkiyede direk video pazari icin yapilmis bir film idi.Turkiye de Ulusal Video filmi piyasaya sunmustu.Avrupa da filmin yayin haklari Arsel Video ya aitti.Fakat Arsel film filmi aileye yonelik olmayacagi dusuncesi ile filmin hemen hemen her sahnesini anlasilmayacak bir bicimde sansurlemistir.

Seyretmek isteyenlerin Turkiye Ulusal Video versiyonunu seyretmeleri tavsiye edilir.

Cevap Yaz

cansu.demir24

6 Haziran 2007 02:38

İzlemedim ama konu cok ilginc geldi. Fırsat bulursam mutlaka izlerim. Bu arada Zümrüt Cansel cok güzel bir kız. Bunun sebebi de Feri Cansel in kızı olması herhalde.

Cevap Yaz

utku50

12 Temmuz 2006 19:28

bu film de huysuz virjin var seyredilmez mi

Cevap Yaz
Yandex.Metrica