Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mutsuzlar

Mutsuzlar

6,80

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 24 Dk Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Kamil Renklidere Kamil Renklidere

Ülke: türkiye

Oyuncular: Mahmut Tuncer, Yunus Bülbül, Aslıhan Tükel, Fulya Kumcu, Abdullah Yüce, Turgut Özatay, Ali Gencebay, Mehmet Koca, Enver Dönmez, Salih Dikişçi Devamını Gör...

Konusu : Köyden çocukluk aşkı mahmutla evlenmek için istanbula gelen genç kızın peşinden abileri de gelir töre gereği kız kardeşlerini öldüreceklerdir mahmut ayşe ile evlenip onları ikna etmeye çalışır ama bir süre sonra işler içinden çıkılmaz bir hal alır.performer

26 Ekim 2019 21:13

hikayesi güzel ama filmin oyuncu kadrosu gibi bazı etkenlerden dolayı pek iyi olduğu söylenemez ama izlenebilir yinede... mahmut tuncer'in güzel sesi ile "biri var" adlı güzel şarkıyı dinleyenlerin bu şarkı sayesinde filme bakış açısı değişebilir.

Cevap Yaz

AlınYazısı

12 Aralık 2016 11:13

Mahmut tuncer’den yine enteresan bir film. Büyük şehirde taksicilik yapan Mahmut kendi halinde takılan biridir. Bir gün kapısı çalınır. Ve memleketten kaçıp gelen bir tanıdığının kardeşi yanına sığınmak ister. Mahmut serin tavırlarla kızın yanında kalmasına yok demezken. Bi kaç zaman sonra bu hatanın hayatına mal olacağının farkında olmadan herşeyin güzellikle hal olacağını sana dursun. Çoktan intikam naraları atanların menziline girmiştir bile. Aslında Yunus bülbül gibi bir oyuncu ile ortak yapılmış çok daha güzel bir film çıkabilirdi ortaya. Orta dereceli bir film. Ve kötü bir final.

Cevap Yaz

mansurx

22 Kasım 2016 17:16

Film baştan sona klişe bir konuya sahip filmin ilginç yanı filmde o dönemin iki ünlü şarkıcısı mahmut tuncer ve yunus bülbül iki arkadaşı oynuyor aralarda şarkı ve türkü okuyorlar film video döneminde çekilmiş kötü görüntü kalitesi ve boğuntu ses sorunuyla zorla izleniliyor finali de çok klişe biten film malesf vasat bir filmden öte değil ama mahmut tuncer ve yunus bülbül hayranları izleyebilir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica