Çağan Irmak'tan Yeni Film posteri

Pazartesi gecesi İstanbul Film Festivali’nin ulusal film jürisi başkanı Kutluğ Ataman’ın Cihangir’deki evinde çok özel bir davet vardı. Davete katılan birçok ünlü isimden biri de yönetmen Çağan Irmak’tı. Gazeteci Belgin Çoban’ın davetteki izlenimlerini kaleme aldığı haberinde çarpıcı bir sohbet dikkatimiz çekti. Belgin Çoban, Çağan Irmak’la yaptığı özel sohbette ünlü yönetmenin son filmi ile ilgili bazı detayları aktarıyor.

İşte Belgin Çoban’ın Çağan Irmak’ın son filmiyle ilgili aktardıkları...

"Davetin konuklarından Çağan Irmak heyecanla yeni filminden söz etti; "Yarın başlıyorum" dedi. Demek ki siz bu yazıyı okurken, Irmak "Motor!" demiş olacak. Hikaye Kuzguncuk’ta geçiyor. Irmak balkondan Kuzguncuk’u gösteriyor bir ara hatta "İşte orada" diye. Bir anne oğulun ’gerilimli’ ilişkisini anlatacağını söyledi Irmak, yüzündeki mimiklerin katkısıyla da sonra şöyle devam etti: "Bu sefer kara komedi çekiyorum.

Filmin adı ’Karanlık’

İsmi de ’Karanlık’ zaten. Çok değişik olacak. Kendi kendimle dalga geçtiğim bir film bu." Kendimle derken; mesleki olarak mı, yoksa kişisel olarak mı? "Hepsiyle hepsiyle dalga geçiyorum. Hepsi var" dedi yine heyecanla. Filmde Meral Çetinkaya anneyi, Erdem Akakçe oğulu oynuyor. Filmin bir diğer önemli oyuncusu ise Derya Alabora, o da bir reklamcı."

Kaynak : mercektv

Son Yorumlar (5)

Rufik avatar Rufik 28 Nisan 2009 00:40:04

şimdiye kadar çağan ırmak ın hangi filmini izlediysem çok beyendim ve bu filminde başarılı olacağına inanıyorum ve bu filmi sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler

arafaresi avatar arafaresi 22 Nisan 2009 10:34:04

Galiba yine güzel bir film olucak .Aile bireylerinin ilişkilerine deyinmeden yapamayacak gibi Çağan Bey bu filmde de .Merakla bekliyoruz.

superhero avatar superhero 21 Nisan 2009 11:51:04

çağan ırmak başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.

Yandex.Metrica