Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kelebek filmi 1 Mayıs'ta vizyona giriyor

28 Nisan 2009 00:00

Başlıca rolleri RIDLEY SCOTT’ın CENNETİN  KRALLIĞI filmindeki SELAHATTİN EYYUBİ karakteri ile gönlümüzde taht kuran Suriyeli oyuncu Ghassan  MASSOUD, Caner CİNDORUK,  Deniz BOLIŞIK, Şahin ÇELİK, Münir Can CİNDORUK,  Volga SORGU (BAŞKA SEMTİN ÇOCUKLARI ile ALTIN PORTAKAL ALDI), Serhat YİĞİT ve Sümer TİLMAǒın rol aldığı KELEBEK  adlı film 1 Mayıs ta sinemalarda…

Çekimleri Urfa, İstanbul, Afganistan ve Amerika gibi mekanlarda gerçekleştirilen ve toplam maliyeti 2 milyon Doları geçen filmde yaklaşık 900 e yakın figüran kullanıldı.

Filmin müziklerini ise dünyaca ünlü Grammy, Emmy ödülleri kazanan  Brian KEANE ile ülkemizde sevilen ve tanınan Faruk  TEKBİLEK yaptı.
Ridley Scott’ın BODY OF LIES filminde kendisine yaptığı rol teklifini geri çevirip KELEBEK adlı filmi tercih eden GHASSAN MASSOUD, filmin galası şu an ülkemizde bulunuyor… Bu akşam yapılacak filmin galasına katılıp, sevenleriyle buluştukdan sonra ülkemizden ayrılacak.

Film, dünyanın kaderini değiştirmek için mutlaka terörist mi olmalı? Sorusuna yanıt arıyor.

Sıradan bir hayat yaşayan bir adamın yakınındaki çöp kutusunda patlayan bombadan sonra hayatının alt üst oluşunu ve geçmişini sorgularken hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlatıyor.john-philo

25 Mayıs 2009 17:11

gittim dramatik bir film

Cevap Yaz

enigmacuture

1 Mayıs 2009 17:37

fragmana bakılırsa iyi bir film

Cevap Yaz
Yandex.Metrica