Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cem Yılmaz yeni filme başlayacak

4 Mayıs 2009 00:00
Yılmaz'ın yönetmen ve oyuncu olarak çektiği GORA ve devamı niteliğindeki AROG filmleri başkent Londra'da düzenlenen bilim kurgu film festivali SCI-FI London'da gösterime girdi.

Apollo Piccadialy Circus adlı sinemadaki film gösterisi öncesi CİHAN'a konuşan Yılmaz, GORA filminin SCI-FI tarafından izlenilip beğenildiği ve bu yüzden davet edildiklerini söyledi. SCI-FI London Film Festivali'nin bu işi 8 yıldır yaptığını söyleyen Yılmaz, "GORA filmini de biz 2003 yılında çektik ve 2004 yılında vizyona girdi. Bu süreç içinde bu festivali düzenleyenler bizim hem GORA hem AROG filmimizi takip etmişler ve ilgilerini çekmiş. Bunu burada göstermek istediler ve bu yüzden bizi davet ettiler. Biz de seve seve geldik." dedi. Yılmaz ayrıca yeni film çekimlerine de Temmuz ayının sonlarına doğru başlayacağı haberini verdi.

Filmlerinin bu tür bir festivalde gösterilecek ilk Türk filmi olduğunu söyleyen Yılmaz, film gösterimi öncesi sahneye çıkarak gelen seyircilere İngilizce yaptığı konuşmada espriler yaptı.


ByRmzn

6 Mayıs 2009 17:09

cnm abim bnm çok basarılısın ve yine süper bi iş koyacaksın ortaya eminiz basarılar...

Cevap Yaz

superhero

6 Mayıs 2009 14:25

Cem Yılmaz muhteşem bir sanatçı.O'nun Acun'un proğramında TV'de anlatmış olduğu İngilizce Nasreddin Hoca'nın göle maya çalma fıkrasını izledim ve hayran oldum.Cem Yılmaz her zaman iş yapar.

Cevap Yaz

export35

6 Mayıs 2009 09:21

cem yılmaz bu işi severek yapıyor, buda izleyiceye geçiyor, onun seyrederken keyif almamak elde değil...

Cevap Yaz

enigmacuture

5 Mayıs 2009 16:59

şüphesiz iyi olacak

Cevap Yaz
Yandex.Metrica