Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sinetel Filmcilik’in yeni projesi “Kız Kaçıran” çok yakında Atv’de

8 Haziran 2009 00:00

Sinetel Filmcilik yepyeni bir romantik  komedi dizisi olan Kız Kaçıran ile televizyon seyircisi ile buluşuyor. Yeni projenin  yapımcılığını İbrahim Mertoğlu, genel koordinatörlüğünü Barbaros Canlı ve yönetmenliğini  Mustafa Şevki Doğan üstlendi. Dizinin senaryosunu ise H. Baykut Badem, B. Filiz Ekinci yazdı. Dizide başlıca rollerde Sümer Tilmaç, Pınar  Aydın, Barış Hayta, Lemi Filozof, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Bengi İdil Uras, Ömer Güney, Müge Yumurtacıoğlu, Melahat Abbasova, Anta Toros, Öykü Peksel, Melahat Bayri, Ahmet Yenilmez, Tülay Şerbetçi, Atilla Karagöz, İbrahim Yalçın, Deniz Sipahi ve Metin Bala yer alıyor. “Kız Kaçıran”ın çekimleri 3 Haziran 2009 tarihinde İstanbul ve ardından Tekirdağ Şarköy’de  başlayacak.  Dizi  22 Haziran’da  Atv’de yayına girecek..

Kız Kaçıran'ın hikayesi kısaca şöyle: Hikâyemizin kahramanlarından Kamil, Hüsnü ve Behçet çok iyi arkadaştır. 25 sene önce yılbaşında seri bilet alarak zengin olma hayalleri kurmuşlardır.  Bu bilete  büyük ikramiye çıkarsa Tekirdağ’daki yağ fabrikasına ortak olacaklardır.  Behçet, diğer arkadaşlarından daha açıkgözlü çıkar ve bileti, kendisinin aldığı başka bir biletle değiştirir. Behçet bu sayede zengin olur. Diğerleri ise kasabanın sevilen ve mütevazı karakterleri olarak yaşamlarını sürdürür. Bu olaydan sonra  birbirlerine düşman olacak Behçet ve Kamil’in, çocukları ise yıllar sonra,  ilginç tesadüfler sonucunda birbirlerine aşık olur. Gençler bir yandan imkânsız aşkı yaşamaya çalışırken bir yandan da ailelerinin sorunlarının üstesinden gelmeye çalışır.sonturk

9 Haziran 2009 20:45

dizide trakya şivesi işlenirse devamı gelme olasılığı bana göre fazla ama kim bilir belki de 13. bölümden sonra bu dizide mazi olur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica