ABİMM!.. Filmi Ekibi Basınla Tanıştı. posteri

Basın danışmanlığını NİZAM EREN İLETİŞİM’in yaptığı ABİMM !.. filmi davetine Oyuncular: Mustafa Üstündağ, Levent Üzümcü, Selen Seyven, Rüçhan Çalışkur ve Haldun Boysan, Senarist İlker Akdağlı, Yönetmen Şafak Bal, Görüntü Yönetmeni Ertunç Şenkay ve Yapımcı Ergun Mercan katılarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak projeyi anlattılar.

Yapımcı Ergun Mercan, 2 milyon TL nin üzerinde bir bütçe ile çekilecek olan filmin 4 hafta boyunca İstanbul, Ege ve Akdeniz sahillerinde çekileceğini, Ege de bir köyde de sahnelerinin olduğunu belirterek Aralık sonuna doğru gösterime gireceklerini belirtti.

Senarist İlkay Akdağlı’nın bol aksiyonlu, komedisi ve ağır da dramı olan, sıcacık bir aile filmi olduğunu belirterek , izleyicileri “acıklı bir komedi bekliyor” dedi.

Mustafa Üstündağ ve Levent Üzümcü’nün 2 kardeşi canlandıracağı filmin basın sohbetinde birbirine yaptıkları şakalar ile iyi bir ikili olacaklarının işaretini verdiler. Birbirlerine “abim” diyerek hangisinin kardeş hangisinin abi olduğunu merak ettirdiler.

Haldun Boysan’a göre aksiyon…
Selen Seyven’e göre Aşk filmi..
Mustafa Üstündağ’a göre komedi…
Levent Üzümcü’ye göre dram filmi…
Rüçhan Çalışkura göre ise sıcacık bir aile filmi…

Ekibin birleştikleri nokta ise sezonun en iddialı yapımı olacakları ve her yaşa göre bir film çekecekleri noktada oldu...

Son Yorumlar

Yandex.Metrica