Cem Yılmaz'ın Kırmızıgül'e cevabı posteri

Reklam dünyasının oscarı kabul edilen ‘’Kristal Elma Ödülleri’’, Suada’daki törenle sahiplerini buldu. Ünlü komedyen Cem Yılmaz da, Türk Telekom’un Jettfon reklamıyla ‘Kristal Elma’ ödülünü aldı. Ödül töreninde espirileriyle ilgi odağı olan Yılmaz, Mahsun Kırmızıgül’ün Ukrayna’da yaptığı ‘Türkiye’de ciddi ve saygın şirketler, tarihi olan, yontma taş, uzay ve halk kahramanlarına destek veriyor’ sözlerine de cevap verdi. Yılmaz, ‘Şimdiye kadar bütün filmlerimi devlet desteği ile değil sponsor yardımı ile gerçekleştirdim. Ben diğer film yapımcılarına destek olmak için devlet yardımı almıyorum’ dedi.

Yeni filmi ‘Yahşi Batı’ ile ilgili bilgi de veren Yılmaz, ‘AROG ve GORA’da birlikte oynadığımız arkadaşlarla kamera karşısına geçeceğiz. Yahşi Batı, 19. yy’da hem Amerika hem de Türkiye’de geçiyor. Son derece matrak bir filme imza atacağız’ dedi.


 


 

Kaynak : Star

Son Yorumlar (2)

ByRmzn 18 Haziran 2009 22:40:06

aynen katılıyorum sponsor bulmak kişilere özeldir kimse karışamaz ama devlet desteği varsa herkes hak sorabilir ben dahil, Cem abim hızını kesmeden devam  

ich bin türke avatar ich bin türke 18 Haziran 2009 14:57:06

sanırım mahzun kırmızıgül duygusal bir tavır sergilemiş. oysa beyaz melek a.r.o.g 'dan daha fazla ciddi kurum desteği görmüştür.

Yandex.Metrica