Yeni Bir Gerilim Filmi Geliyor: Konak posteri

6 üniversiteli arkadaş , hocalarının verdiği “kültür mirası projeleri” ödevi için aynı gruba düşerler. Çeşitli mekanlar vardır, Truva, Göreme, Pamukkale gibi. Bazıları buraları seçerken hocaları özellikle bu 6 kişilik grubu SAFRANBOLU projesinden sorumlu tutar.

Safranbolu’ya gelirken arabaları bozulur, karşılarına yardım edecek biri çıkar ama güven vermeyen biridir. Az konuşur ve bakışları bir tuhaftır.

Aksilikler rezervasyonlarının iptal edildiğinin öğrenmesi ile devam eder ve kalacak yer nerede ise yok gibidir.

Buldukları boş bir KONAK’a yerleşirler ya da adeta bu KONAK’ta kalmaları için birileri tarafından yönlendirilirler. Baştan her şey güzeldir ama saatler gece yarısına yaklaştıkça sıra dışı şeyler olmaya başlar.

Sizce neler olur dersiniz???

Ülkemizde OKUL filminin 836 000 kişilik rakamına göze diken iddialı bir proje geliyor…

Önümüzdeki hafta çekimlerine başlanacak olan KONAK adlı filmin oyuncuları da tanınmış yüzler…güzel kızlar ve yakışıklı delikanlılardan oluşan bir ekip… Erotizm ve gerilim sarmalında kendileri ve birbirleri ile hesaplaşacaklar ve bazen de yüzleşecekler.

Not: Bu bir korku filmi değildir… Bu gerilim filminin en güzel örneklerinden biri olacaktır.

ALMEDA ABAZİ (Dünyanın en genç kainat güzeli), KEREM FIRTINA, SEVİL UYAR, PAŞHAN YILMAZEL, DAMLA DEBRE, OGÜN KAPTANOĞLU, ÖYKÜ AKAY, MELAHAT ABBASOVA, GÖKHAN ÇELEBİ gibi oyuncuların rol aldığı filmin yönetmeni ise CEM AKYOLDAŞ…

Öykü Film-Gonca Akay’ın yapımcılığını üstlendiği film Ekim ayında gösterime girecek. 2008 yılı Ocak ayından bu yana GERİLİM türünde film yapılmaması filme ilgiyi arttıracağa benziyor. Senaryosunu Mehmet Akif Turgut ve Funda Çetin’in yazdığı film, İstanbul, üniversite kampüsü, Safranbolu gibi mekanlarda çekilecek ve 4 haftada bitirilecek.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica