Çağan Irmak'ın yeni filminin çekimleri tamamlandı posteri

Kadın erkek ilişkilerinin metropol cenahında nasıl yaşandığı anlattığı romantik Issız Adam filmi ile bu sezon yaklaşık 3 milyon'a yakın seyirciyi sinemalara çeken yönetmen Çağan Irmak, yeni filmi Karanlıktakiler'in çekimlerini tamamladı. Erdem Akakçe, Meral Çetinkaya, Derya Alabora, Rıza Akın, Durul Bazan'ın rol aldığı filmin fragmanı da www.youtube.com adresli sitelerde görücüye çıktı.

'Cehennem bazen bir evin içine gizlenmiştir' cümlesinin afişte yer aldığı Karanlıktakiler filminde, 30'lu yaşlarında psikolojik sorunları olan annesi Gülseren (Meral Çetinkaya) ile birlikte yaşamak zorunda kalan ve bir kadına aşık olan Egemen'in (Erdem Akakçe) yaşadıklarını izleyeceğiz. Egemen'in ona takıntılı derecede bağlı olan annesi Gülseren ile aşık olduğu Umay (Derya Alabora) arasındaki kalışı onu bir hesaplaşmanın içine çekecektir.

Çağan Irmak'ın, Mustafa Hakkında Herşey, Babam ve Oğlum ile Issız Adam filmlerinde hep yan hikâye olarak anlattığı anne oğul ilişkisinin bu sefer Karanlıktakiler filminde ana hikâyeye terfi ettiği söylenebilir. Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilen filmin en büyük sürprizinin Gülseren rolündeki Meral Çetinkaya olacağını tahmin etmek de zor değil. Irmak'ın altıncı filmi olan Karanlıktakiler, 2 Ekim'de seyirciyle buluşacak.

Kaynak : Sabah

Son Yorumlar (3)

vazgecemiyorum34 avatar vazgecemiyorum34 04 Ağustos 2009 21:33:08

6

merakla bekliyoruz..

lazfatih61 avatar lazfatih61 26 Haziran 2009 17:01:06

merakla bekliyoruz....çağan ırmak iyi bir yonetmendir

melisrenan avatar melisrenan 24 Haziran 2009 13:02:06

Başrol olarak Erdem Akakçe cesaretli bir isim olmuş, başarılı fakat jön olmayan bir oyuncu eğer bu film de tutarsa iyi bir film için ünlü ve usta oyuncular kadar iyi bir yönetmen ve hikaye ile de oluru kanıtlamış olacak.

Yandex.Metrica