Evimi de satmadım kendimi de posteri

Dün gece Saba Tümer'in CNN Türk'teki programına konuk olan Zeren "Buraya ağlamaya gelmedim" diyerek şunları söyledi: "Evimi sattığımı söylediler. Ben evimi de satmadım kendimi de...Ben zengin bir koca bulup rahat edeyim diye düşünmedim. Gerçek aşkı bulamadığım için evlenmedim. Bazı zorluklar yaşadım ama hepsinin üstesinden geldim. Bir ara doğal gazla ilgili bir sorunum olmuştu. O dönemde evimin şöminesi var, onu yakarak ısındım. Sucuğumu da kızarttım, şarabımı da içtim."

İçinde bulunduğu zor duruma rağmen kendini hiç bırakmadığını ve intiharı düşünmediğini söyleyen Zeren "Bir ara da kredi kartları yüzünden sorun çıkmıştı. Ama çok şükür onu hallettim. Basında evimin örümcek ağlarıyla kaplı olduğu yazıldı. Bu kesinlikle doğru değil. Ama bu iddialar yüzünden evimin içinde fotoğraf çektirmiyorum artık" diye konuştu.

Geçen hafta gazetelerde haberlerinin çıkmasından sonra bazı kişilerin kendisini aradığını söyleyerek "Bir şeyler yapalım diyorlar ama ortada somut bir proje yok. Ben her türlü rolü oynarım. Elbette bana yaşıma göre rol teklifleri gelecektir. Anneyi oynarım, iş kadının oynarım" dedi. Zeren parlak günlerinde arkadaşı olan bir çok kişinin kendisini hiç aramadığını da sözlerine ekledi.

 

Kaynak : Hürriyet

Son Yorumlar (2)

yildiray_cinar55 avatar yildiray_cinar55 06 Ekim 2009 18:17:10

10

sevgili hasan yildiz abimin söylediklerine katiliyorum yapimcilara sesleniyorum böyle degerlerin yasar iken degerini bilelim is isten gecmeden. merak zeren ablama yasaminda hayirli yillar saglikli ömürler dilerim. saygi ve sevgilerimle ben samsunlu d eniz yildirim

hasan yıldız avatar hasan yıldız 05 Eylül 2009 03:45:09

10

meral zeren sinamanın manım efendilerinden biridir işinede çok sadıkdır saatınden ünce sete gelir bekler iyi bir oyüncüdür heç bir zamanda ayağa düşmemışdır ayağlarının üstünde durmasını bilmışdır bu sinamanın eskilerına ve eskimayan oyüncülara tv de ki yapımciların rol vermelerının gerektığını gerekmekdedır meral zeren hanıma yaşamında sağlık mutluluklar dilerim HASAN YILDIZ

Yandex.Metrica