Michael Jackson öldü posteri

Fransız haber ajansı AFP, bir internet sitesine dayanarak, ünlü Amerikalı pop yıldızı Michael Jackson'ın öldüğünü ileri sürdü.

AFP'nin haberini dayandırdığı TMZ.com internet sitesindeki habere göre, Jackson yerel saatle 12.00'den az sonra kalp krizi geçirdi.

Amerikan medyası bu haberden kısa süre önce, starın acil olarak Los Angeles'da hastaneye kaldırıldığını bildirdi.

Sanatçının babası, oğlunun sağlık durumu ile ilgili bilgi vermemekle beraber, "Las Vegas'tayım. Ama Los Angeles'daki kişiler beni aradılar ve Michael'in hastaneye götürüldüğünü söylediler. Annesi hastaneye gidiyor" dedi.

LA Times ve Reuters da ünlü pop yıldızın hayatını kaybettiğini açıkladı..

EVİNDE ÖLDÜ

İnternet sitesi TMZ:com'daki haberde bugün yerel saatle öğleden sonra kalp krizi geçiren Jackson'ın evine giden acil servis görevlileri eve ulaştığında, ünlü yıldızın nabzının atmadığı ve bütün çabalara rağmen hayata döndürülemediği belirtildi.

"Görevliler eve ulaştığında Jackson'ın öldüğü belirtilirken", hastanede de ünlü yıldızın hayata döndürülmeye çalışıldığı, ancak bütün çabalara rağmen tepki vermediği belirtildi.

AP'nin haberine göre ise Los Angeles Times gazetesi, Jackson'ın hastaneye ulaştırıldığında "nefes almadığını" yazdı.


 

Kaynak : AA

Son Yorumlar (4)

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 15 Ağustos 2009 12:29:08

Dans onla başladı, onunla bitti.

mimarsinan avatar mimarsinan 30 Haziran 2009 20:19:06

Michael Jackson'u tüketen,milyarlarca aç gezende olan ama kendisinde olmayan derken bedeninde yaptırdığı aşırı değişiklikleri,  biraz da paranın gücüyle denediğini kastetmiştik. Bu değişikliklerin pek çoğunun sağlık nedenleriye yaptırıldığı, 50 kiloy a düşmüş birinin dünyadan pek bir şey bekliyor olamayacağını, bir damla sağlığın peşinde koştuğunu ve yanlış bilinen pek çok konunun şimdi televizyonlarda verilen haberlerle düzeltildiğini görüyoruz. Yakınlarının ve sevenlerinin başı sağ olsun

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 28 Haziran 2009 03:02:06

Ne Elvis Presley, ne de Beatless gerçek tek star Michael Jackson

Yandex.Metrica