Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kadının seks hayatı yoksa kendini öldürmeli

2 Temmuz 2009 00:00

İtalyan yıldız Monica Belluci, Tempo’ya verdiği röportajda hemen her filminde yer alan aşk sahneleri hakkında ne düşündüğünü bu sözlerle anlatıyor.

Monica Belluci, Tempo dergisi için verdiği röportajda, çocukluğundan evliliğine, son filminden hayata bakışına her konuda ilginç ayrıntılar verdi. “Ben yüksek topuklu ayakkabıların giyildiği, makyaj yapılan bir ailede büyüdüm. O yüzden küçük bir kız çocuğu olmaya dayanamadım. Hemen onlar gibi olmak istedim” diyen Belluci, “Erkekleri manipüle edebilmenin harika bir tarafı yok mu sizce?” sorusuna ise şu yanıtı veriyor:
“Bence bu, kadınların sezgisinin bir parçası. Ama hayır; aslında erkekleri manipüle etmek, kadınları etmekten daha kolay. Kadınlar beş dakika içinde ne olduğunuzu anlar. Evet, güzelsinizdir; ama bir kadın bunun arkasında yatanı görmek ister.” Hemen her filminde bir aşk sahnesi var Belluci’nin... Bunu bir iltifat olarak alıp almadığı sorusuna yanıtı ise şu oluyor: “Bir kadının seks hayatı yoksa, kendini öldürmeli...”Yandex.Metrica