Gösterecek filmim yok  posteri Ekranda özeleştirisini yapan oyuncu, "O kadar çok, bu da bir bahane değil tabi ki ama bütün dizilerim çok tuttu ve çok uzun seneler gitti ve o dönemde bir çok sinema projesine hayır demek durumunda kaldım" diyerek dizide çalışırken haftanın 4-5 gününün dolu olduğunu ve doğal olarak da sinema filmi yapmaya vakti kalmadığını anlattı.


Bugüne kadar Mum Kokulu Kadınlar, Yüzleşme, Kahpe Bizans, Melekler Evi filmlerinde oynayan Hande Ataizi, "Bana diyorlar ki 'Hangi filmleri yaptınız?' ya da yurtdışındaki arkadaşlarım diyorlar ki 'Bir filmini görelim'. Benim gösterecek filmim yok! Benim bu zamana kadar, tabi ki güzel işlerim var, televizyon işlerim, sinema projelerim var ama benim kendimi gösterdiğim, yani gerçekten oyunculuğumu gösterdiğim, göğsümü gere gere 'buyrun izleyin filmimi' diyeceğim bir projem yok" diye konuştu.

Mum Kokulu Kadınlar'ın da yıllar öncesinde kaldığını ve tipinin de değiştiğini söyleyen Hande Ataizi, sinema anlamında çok iyi işler yapmak istediğini vurguladı.

Ataizi, iyi bir oyuncu olduğunu, değişik bir tarzı olduğunu, doğal olduğunu ve enteresan şeyler çıkarabileceğini, çok hırslı olduğunu ve enerji birikimi yaşadığını ifade ederek "Ben inanıyorum ki bundan sonra yapacağım filmler, bence benim sanat kariyerimde, neyse o, ona gerçekten mihenk taşı olabilecek şeyler yapacağımı düşünüyorum" açıklamasını yaptı.
Kaynak : E-Kolay

Son Yorumlar

Yandex.Metrica