Sizi Seviyorum Setindeydik... posteri

Sevgilinizin her gün değişmesi ve her sabah başka biri ile uyanmak bir rüya mıdır? Yoksa bir kabusa dönüşebilir mi? Emre Altuğ’dan sadakat ve ilişkiler üzerine kahkahalarla izlenecek bir romantik komedi geliyor...

İçinden çıkılmaz bir hal alan bu komedide hem çok gülecek, hem de çok düşüneceksiniz. Herkes kendi payına düşecek soruları SİZİ SEVİYORUM da bulacak.

'’SİZİ SEVİYORUM’’ sinema filmi setine davet edilen Sinematürk oradaydı. Tüm basın mensupları son derece sıcak bir ortamda karşılandı.

"Musallat" ’ve "Şeytanın Pabucu" adlı filmler ile sinema sektörüne adım atan Mia Yapım, çok güldürecek bir romantik komedi film olan "SİZİ SEVİYORUM" ile 18 Eylül de sinemalarda olacak.

Başrollerini Emre Altuğ, Birce Akay, Zeynep Beşerler, Irmak Ünal, Durul Bazen, Selen Sevigen, Ece Özkaya, Tamay Kılış, Zeynep Aydemir, Ece Özdikici, Deniz Özde Sürmeli, Şebnem Ürüt, Özgür Doğu’nun paylaştığı filmin yönetmenliğini M. Uğur Yağcıoğlu, yapımcığını Banu Akdeniz yapıyor.

Çekimlerini 12 Ağustos tarihinde tamamlanmış olacak filmin yönetmeni M. Uğur Yağcıoğlu basın toplantısında şunları söyledi: "Hikayemiz bir adamın sevgilisini anlatması üzerine.  Günümüzde ki kadın erkek ilişkilerine espirili ve değişik bir yönden bakan romantik bir film olacak. Bir erkeğin kız arkadaşını aldattıktan sonra ilginç olaylar bir birini takip ediyor."

Suç işlemek yasaldır ama yakalanmak yasaktır.

"Suç işlemek yasaldır ama yakalanmak yasaktır. Burada yakalanan bir adamın hikayesini anlatıyoruz. Suç işlediğinden dolayı değil, yakalandığından dolayı madur olan bir adam. Durum komedisi onun o maduriyeti üzerine dönüyor ve empati kurduğunuz zaman da çapkın adamdan ne güzel intikam aldılar gibi şeylerden ziyade üzüleceksiniz adama. Bunun nasıl bir kabus olduğunu algılayacaktır herkes."

Emre Altuğ’a 10 kadın ile birlikte bir filmde oynamak nasıl bir duygu sorusuna şöyle cevap verdi: "Aslında çok tecrübeli bir çapkın ama sonunda yakalınmış bir çapkın. On tane güzel kadın var ama işin bir kumpas olduğunu ve bir intikam kumpası olduğunu düşünürsek, bunun ne büyük bir kabusa dönüşebileceğini tahmin edersiniz. Zaten senaryoyu da bunun üzerine kurmuş değerli hocam." Altuğ, tecrübesiz bir çapkını mı canlandırıyorsunuz? sorusuna, "aslında tecrübeli bir çapkın tek derdi problemi yakalanmış olmak. Yoksa tecrübe konusunda bir sıkıntı yaşamamış. Bu da her çapkının başına gelir. Denize giriyorsak ıslanmayı göze alacaksın" diyerek yanıt verdi.

"On tane güzel bayanla bir film çekiyorsunuz Çağla Hanım size bir şey demedi mi?" sorusuna ise yanıt olarak şunları söyledi:

"Tabi her evli kadının göstereceği tepkiyi gösterdi, fakat sonra senaryodan haberdar olunca filmin ne kadar sempatik ve güzel yazılmış bir senaryo olduğunu fark edince hiç bir sorun olmadı. Çağla, 'nasıl bir film'dedi. Ben de, her gün başka bir kadın ile uyanıyorum dedim. Aa ne kadar güzel bir filmmiş demedi tabi. Filmde oynayan on bayanın yarısını tanıyor zaten. Diğer arkadaşlarımızı da görecek."

Emre Altuğ, ilerleyen günlerde Sinematürk üyelerinin özel sorularını yanıtlayacak. Siz değerli üyelerimizin katılımı ile gerçekleştireceğimiz bu özel röpörtajı önümüzdeki günlerde site panomuzdan duyuracağız.

SİZİ SEVİYORUM Filminin Görüntü yönetmenliğini Burak Kuka, Sanat Yönetmenliğini Şule Zeytinci üstlenirken, Müziklerini Mehmet Erdem hazırlıyor. Temmuz ayında başlayan filmin çekimleri 12 Ağustos’ta tamamlanacak.

Kaynak : Yakup Sancı

Son Yorumlar

Yandex.Metrica