Hülya Koçyiğit Mısırda Film Festivali Jüri başkanı seçildi  posteri

Hülya Koçyiğit, Mısır’da yapılan İskenderiye Uluslararası Film Festivali’nde jüri başkanı seçildi.

Hülya Koçyiğit, duygularını şöyle dile getirdi: “İskenderiye’deki uluslararası film festivali, çok önemli bir organizasyon. Buraya onur konuğu ve jüri üyesi olarak çağrılmak beni çok sevindirmişti. Orada jüri başkanlığının da bana teklif edilmesi sevincimi ikiye katladı. Gerçekten de büyük onur duydum.”

Kaynak : E-Kolay

Son Yorumlar (3)

kartal tibet tutkunu avatar kartal tibet tutkunu 15 Eylül 2009 17:21:09

10

Türk Sinemasının: "KRALİÇESİ" Hülya KOÇYİĞİT'in "MISIR İSKENDERİYE ULUSLARARASI FİLİM FESTİVALİ" Jüri Başkanlığı'na seçilmesi, bir sanatçı İçin büyük onur, Türkiye İçinse; sanat ve sanatçısıyla var olduğu gurur'dur. "ULU ÖNDE RİMİZİN SÖYLEMİNE YARAŞIR". Ülkemiz, gerçek sanat ve sanatçısıyla, yapılacak bu etkinlikte, ülkeler bütünleşmesine de katkı sağlayacaktır.

hasan yıldız avatar hasan yıldız 15 Ağustos 2009 01:17:08

10

Hülya Koçyiğit hanım efendiyi canı günülden tebrik ediyorum TÜRK Sinamasında hanım efendiliğin yanı sırade oynadığı filmlerdede sergiledığı oyun gücüilede Türk sinama seyircisinin günlüne taht kurmuşdur HÜLYA kOÇYİĞİT Ablama yaşamında sağlık mutluluk lar diliyarum Saygılarımla HASAN YILDIZ

Loverman avatar Loverman 11 Ağustos 2009 12:18:08

10

Ben de Hülya Koçyiğit adına çok sevindim. ne kadar önemli bir kişi olduğunu Türkiye dışında bir film festivalinde jüri başkanlığına seçilmesiyle göstermiştir. onun oyunculuğunu beğenmeyenler beğenmemeye devam etsin.

Yandex.Metrica