Mahsun Kırmızıgül'ün filmi bitti!  posteri Yapımcılığını Murat Tokat'ın yaptığı Mahsun Kırmızıgül'ün son filmi olan Gecenin Kanatları'nın çekimleri tamamlandı. 18 gün süren çekimler sorunsuz bir şekilde sona erdi.

Televizyon Gazetesi'nin edindiği bilgiye göre, Serdar Akar'ın yönetmenliğini yaptığı film için çoğunlukla İstanbul'un Beyoğlu ve çevresi mekan olarak kullanıldı.

Beren Saat, Erkan Petekkaya, Murat Ünalmış'ın oynadığı 'Gecenin Kanatları'nda bir canlı bombayı oynayan Beren Saat'in, film biter bitmez soluğu İtalya'da aldığı da konuşulmakta.

Genç oyuncu, Aşk-ı Memnu dizisinin çekimlerinin bitmesinin ardından hemen film çekimlerine başlamıştı. Dizinin yeni sezon bölümleri başlamadan İtalya'ya giden oyuncu, tatilin ardından Aşk-ı Memnu'nun çekimlerine başlayacak. Filmin 11 Aralık'ta vizyona girmesi bekleniyor.

YENİ FİLMİ İÇİN NEW YORK'A GİDECEK
Bu arada Mahsun Kırmızıgül'ün filmi bitirmesinin ardından daha önce projesini hazırladığı bir başka film için kolları sıvadığı da edinilen bilgiler arasında. Ancak senaryonun film mi dizi mi olacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak. Kırmızıgül'ün filminin New York'ta geçmesi de konuşulan konular arasında. Kaynak : E-Kolay

Son Yorumlar (2)

tayfa avatar tayfa 18 Eylül 2009 22:16:09

8

Güzel Bİşi bekliyorumm... öncekileir gibi patlama yapacaktır

oylebiri avatar oylebiri 17 Ağustos 2009 22:25:08

İlk iki filminde gayet kalburüstü oyunculara rol veren Kırmızğgül bu kez başrolde baltayı taşa çarptı gibi. Beren'i bir Mahsun K. filminde hayal bile edemiyorum.   

Yandex.Metrica