Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aşk Geliyorum Demez

17 Ağustos 2009 00:00

6 Kasım'da vizyona girecek Aşk Geliyorum Demez'de Bergüzar Korel'in yanı sıra Tolgahan Sayışman, Zeki Alasya, Altan Erkekli, Altan Gördüm, Yılmaz Gruda, Hakan Bilgin, Kemal İnci, Yosi Mizrahi ve Sarp Apak rol alıyor. İstanbul'un en eski semplerinden Mahmutpaşa'da bir han esnafının hikayesini anlatan filmde Bergüzar Korel, esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin yardımsever kızını oynuyor.

"Binbir Gece"deki Şehrazat'ın ardından bir komediyle seyirci karşısına çıkacağı için heyecanlı olduğunu söyleyen Bergüzar Korel, "Üç sene boyunca Şehrazat karakteri ile insanların karşısında çıktım. Hem sektörden hem de basından bu rolden başka bir şey oynayamayacağıma emin olarak eleştiriler geldi. Ama ben sabırla bekledim. 3 senenin sonunda bunu tek görebilen yönetmenin Murat Şeker olması açıkçası beni çok heyecanlandırdı ve filmi hemen kabul etmeme sebep oldu" dedi.

Üç buçuk aylık hamile olan Bergüzar Korel, "Filme başladığımda hamileliğimin 3 ayımı doldurmuştum o yüzden problem olmadı. Ayrıca ekip çok hassastı. İlk haftalar fazlaca bulantım olduğu için çok kilo vermiştim ama sette o kadar uyaranım var ki hiçbir öğünümü artık atlamıyor, çok iyi besleniyorum sayelerinde" dedi.

 Yandex.Metrica