Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sakarya Caddesinde Kısa Film Keyfi

20 Ağustos 2009 00:00

Geçtiğimiz haziran ayından bu yana Sakarya Caddesi’ni bir kültür ortamına dönüştüren Çankaya Belediyesi, merkezlerden sokağa taşan sanatın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor. Ahşap Heykel Sempozyumu ve Beşte Sanat konserleriyle Sakarya’ya renk getiren Çankaya Belediyesi, ‘Kısa Film Günleri’ ile sokağa yeni bir soluk katacak.

Ankara Uluslararası Film Festivali, Gezici Festival, Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali, Ankara Kızılay ve Çevresi Esnaf Dayanışma Derneği ve United Design’ın destekleriyle Çankaya Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kısa Film Günleri’ sinemaseverleri yazlık sinema tadıyla yeniden buluşturacak. Pek çok festivalde övgüye değer bulunan kısa filmlerden oluşturulan programda 58 film sanatseverlerle buluşacak.

"Amacımız, Çankaya’dan yayılan kültür ve sanat ışığının tüm Türkiye’ye aydınlık yaymasıdır" diyen Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, Ankaralıları 21-30 Ağustos tarihleri arasında akşam saat 21.00’de başlayacak Çankaya Belediyesi Kısa Film Günleri’ne davet etti.
 Yandex.Metrica