Fadik Sevin Atasoy'dan röportaj bombası posteri

Tüm dünyada merakla beklenen GAMER filminin başrol oyuncusu Gerard Butler ile  röportaj yapması için filmin Türkiye dağıtımcısı  D Productions güzel oyuncu Fadik Sevin Atasoy'u New York’a gönderdi. “300 Spartalı” ve “Not Seni Seviyorum” filmleri ile yıldızlaşan Gerard Butler için bir çok ünlü isim arasından sinema bilgisi ve İngilizceye olan hakimiyeti nedeniyle D Productions Fadik Sevin Atasoy’u seçti.

Ülkemizde 2 Ekim’de vizyona girecek olan “Gamer” yakın gelecekte geçen bir bilimkurgu filmi. Gerard Butler filmde bilgisayar oyununa hapis olmuş ve oradan kurtulmaya çalışan bir idam mahkumunu oynarken dünyada izlenme rekorları kıran “Dexter” dizisinin başrol oyuncusu  Michael C. Hall ise  bilgisayar oyunu ile insanları kontorol edebilen bir adamı canlandırıyor.

Önceki gün New York’a uçan Fadik Sevin Atasoy,dünyanın çeşitli yerlerinden gelen basın mensuplarıyla “Gamer” ’ı ilk kez izleyen  20 kişiden biri olacak.  Güzel oyuncu ayrıca “Gerard Butler” la birebir röportaj yapıp ünlü oyuncu ile yemek yiyecek. 24 Ağutos’ta Türkiye’ye geri dönecek olan Atasoy filmin Amerika galasına da katılacak.

GAMER 2 Ekim’de Türkiye’de...

Son Yorumlar (1)

tarantinesk 23 Ağustos 2009 18:44:08

gerçekten güzel bir buluşma son zamanların en popüler aktörü ile röportaj....

Yandex.Metrica