Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Central Park'ta teftiş

7 Ocak 2010 00:00
Mahsun Kırmızıgül’ün çekimlerine bahar aylarında başlanacak New York’ta Beş Minare filminin fragmanı şimdiden hazır. Sinemalarda gösterilmeye başlanan fragmanın bir sahnesinde Kırmızıgül ve rol arkadaşı Mustafa Sandal, Central Park’ta görülüyor.

* “Beyaz Melek” ve “Güneşi Gördüm” filmleri çok iyi gişe yapan Mahsun Kırmızıgül, yeni projesi “New York’ta Beş Minare”nin fragmanını sinema salonlarında şimdiden döndürmeye başladı. Yedi sahnenin önceden çekilmesiyle hazırlanan fragman gösteriliyor ama filmin çekimleri nisan ya da mayıs ayından önce başlamayacak. Vizyon tarihi ise 2010 Kasım’ı... ilk hikayesini 11 yıllık bekleyişten sonra hayata geçirebildiğini söyleyen Kırmızıgül, “Bu projenin bendeki yeri bambaşka” diyor.  
   

* Filmin oyuncularından Mustafa Sandal ise bu uzun bekleyişle ilgili şunları söylüyor: “Tam 11 yıl önce bu filmde beraber oynamayı planlamıştık. Ama bazı aksilikler yüzünden yapamamıştık. Mahsun’un imza attığı işler ve başarısı ortada. Onun işine olan bağlılığı ve çalışkanlığından, ayrıca çıkardığı işlerden çok etkileniyorum. Filmin konusunu ise hiç sormayın. Sadece beş kişinin bildiği senaryo ile ilgili yapılan her yorum gerçek dışı olacaktır!” Yandex.Metrica