Türkiye’nin ilk Kısa film sineması açılıyor! posteri

Türkiye’nin ilk kısa film sineması Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde (NHKM) açılıyor. NHKM, kısa filmcilerin buluşma, paylaşma ve gösterim mekânı olma iddiasıyla gündeme getirdiği projeyi, 23 Ocak cumartesi günü bir açılış etkinliğiyle başlatacak. Şubat ayında Kültür Merkezi’nin “Yılmaz Güney Salonu”nda her Pazar saat 16.00’da gerçekleştirilecek gösterimlerle kısa film sineması faaliyete geçecek.

Kısa filmlerinizin izleyicilerle buluşmasını, üretimlerinizi paylaşmayı, tartışmayı, sinema aracılığıyla sözünüzü söylemeyi dert ediyorsanız siz de 23 Ocak günü yapılacak açılışa katılın. Sonraki süreçte bağlantı kurmak istiyorsanız www.nazimhikmetkulturmerkezi.org adresinden Kısa Film Sineması bölümünden ve kisafilm@nazimhikmetkulturmerkezi.org iletişim kurabilirsiniz.

23 Ocak cumartesi gerçekleştirilecek olan açılışta gösterilecek olan filmler: “Ev Sahibim” (Özgür Bakar), “İkiyüzlira” (Erkan Uzdur), “Lal” (Hakan Yılmaz), “Kara Gün” (Pınar Balcı), “Açılım” (Genç Sinemacılar), “Hoş Geldin Bebek” (Serhat Koca). Film gösterimlerinin ardından yönetmenlerle kısa sohbetler gerçekleştirilecek. Tüm kısa filmcileri üretmek, paylaşmak ve tartışmak için bekliyoruz...

NHKM Kısa Film Sineması
NHKM KADIKÖY
Adres:
Ali Suavi Sokağı (Sanatçılar Sokağı), No: 7, Bahariye - İstanbul

Tel:
(0216) 414 22 39

Son Yorumlar

Yandex.Metrica