Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Vodafone Türkiye, Kızılay ile birlikte Haiti deprem mağdurlarına yardım kampanyası başlattı

27 Ocak 2010 00:00

Vodafone Türkiye, Kızılay ile işbirliği yaparak Haiti deprem mağdurlarına yardım kampanyası başlattı. Vodafone aboneleri “Haiti” yazıp 2868’e kısa mesaj göndererek Kızılay’a 5 TL bağış yapabilecek. Toplanan bağışlar Kızılay tarafından Haiti’deki deprem mağdurlarına ulaştırılacak.
Vodafone gönderilen SMS’lerden herhangi bir ücret almayacak.

23 Ocak 2010 – İstanbul. Onbinlerce kişinin yaşamını yitirdiği ve yaklaşık 1 milyon kişinin evsiz kaldığı tahmin edilen Haiti depreminin yaralarının sarılması için çalışmalar sürerken, Vodafone Türkiye de yeni bir kampanya başlattı. Vodafone Türkiye bu kampanya ile abonelerinin depremde mağdur olan Haitililere yardım etmesini sağlıyor.

Vodafone aboneleri “Haiti” yazıp 2868’e kısa mesaj göndererek Kızılay’a 5 TL bağış yapabilecek. Kampanya kapsamında toplanan tüm bağış Haiti’ye iletilecek. 21 Ocak’ta başlayan kampanya süresiz devam edecek. Vodafone gönderilen SMS’lerden herhangi bir ücret almayacak.

Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Vodafone Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Rengin Onay, başlattıkları yardım kampanyası ile ilgili şunları söyledi:

“Hepimizin kalbi hayatını kaybeden, yaralanan, evsiz kalan ve acı çeken Haitililerin yanında. Vodafone Grubu faaliyet gösterdiği ülkelerde bulunan Vakıfları üzerinden şimdiye kadar toplam 277.729 Sterlin bağışta bulunmuştur. Bizler, Türkiye olarak deprem felaketinin ne olduğunu çok iyi bilen bir ülkeyiz. Abonelerimizin gönderdikleri SMS’ler ile toplanacak ve Kızılay aracılığı ile Haiti’deki depremzedelere iletilecek bağışların Haiti’deki felaketin yaralarının sarılmasına bir nebze de olsa yardımcı olmasını diliyoruz”.

Bilgi için tıklayınız: Vodafone

 Yandex.Metrica