Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Levent Kırca bu kez ağlatacak!

Levent Kırca bu kez ağlatacak!
4 Şubat 2010 00:00

Mizah filmleri, televizyon programları ve tiyatro oyunlarıyla tanınan Levent Kırca, beyazperdede ilk drama performansını "Son İstasyon" adlı sinema filminde sergiledi.

Hikayesini Levent Kırca’nın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğuna, Kırca’nın 32 yaşındaki oğlu Oğulcan Kırca oturdu. Senaryosunu Oğulcan Kırca’nın Tekin Duman ile birlikte yazdığı filmde Levent Kırca’nın yanı sıra Başak Daşman, Korel Cezayirli, Suna Selen, Hikmet Karagöz, Meral Küçükerol, Ziver Açıl da rol aldı.

Baba ile oğlunun güçlerini birleştirdiği ve hikayesi küçük bir Anadolu kasabasında geçen film, 26 Şubatta izleyicisiyle buluşacak. Demiryolu memuru Ruhi (Levent Kırca) ile ailesinin hüzün ve mizahla yüklü hikayesinin anlatıldığı filmin konusu özetle şöyle:

"Taşrada küçük bir istasyonda emekliliğine gün sayan memur Ruhi’nin en büyük hayali, emekli ikramiyesiyle çatısı akmayan bir ev alıp, hayatının son demlerini huzurlu bir şekilde geçirmektir. Fakat kızı Esra ve küçük oğlu Önder’in, daha iyi yaşamak için masum bir dilekleri vardır. Onların bu masum hayalleri, bütün aileyi bir anda İstanbul’a sürükler."kariz_ma_35

8 Ağustos 2010 12:29

Büyüksün üstad kim ne derse desin Türkiyenin 10 numara komedyenlerindensin ayrıca dramıda başarılı bir şekilde oynuyorsun önünde saygıyla eğiliyor uzun ömürler diliyorum...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica