Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Av Mevsimi'nin çekimleri başladı

22 Nisan 2010 00:00

Altı yıl sonra gelen film 

* Yavuz Turgul, “Gönül Yarası”ndan tam altı yıl sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturdu. “Av Mevsimi” adlı bu yapımda, Turgul filmlerinin değişmez oyuncusu Şener Şen’in yanı sıra sürpriz bir isim de var. Son yıllarda sadece senaryosunu kendi yazdığı filmlerde rol alan Cem Yılmaz, projede şener şen’le birlikte kamera karşısına geçecek.

Aralıkta gösterime girecek

* Yapımcılığını Fida Film ve Profilm’in üstlendiği, Şener Şen ve Cem Yılmaz’ın yanı sıra Çetin Tekindor, Melisa Sözen ve Okan Yalabık’ın rol aldığı Av Mevsimi, bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikayesini konu alıyor. Filmin aralık ayında vizyona girmesi planlanıyor.   

CEM YILMAZ SAHNELERE GERİ DÖNÜYOR

Sinema tutkusu nedeniyle 2.5 yıldır sahneye çıkmayan ünlü şovmen, sonbahar için de tek kişilik bir şov hazırlıyor.

"Sinema vakit alan bir iş. Her şeyi kendiniz yapınca, her filme bir sene ayırmak gerekiyor" diyen Cem Yılmaz, sahneden aldığı keyfin başka olduğunu, tekrar sahnede olmak için can attığını söylüyor.

Sahnede kendisini her zaman çok rahat hissettiğini söyleyen Yılmaz, "Senaryo yazmayı öğrenmek zaman alan, tecrübeyle edinilen bir şey. Sahnede kendimi tecrübeli hissediyorum ama senaryo yazımında o kadar değil" diyor. Yandex.Metrica