Son dönemin yıldız oyuncusu Collin Farrel ve yılların tecrübeli ve karizmatik oyuncusu Samuel L. Jackson’ın yanısıra Michelle Rodriguez ile LL Cool J’in de yer aldığı bu aksiyon-maceranın yönetmenliğini Clark Johnson üstleniyor.

70’li yılların popüler bir televizyon dizisinden esinlenerek sinemaya uyarlanan S.W.A.T.’da Collin Farrel, bir operasyon sırasındaki yalnış kararı nedeniyle ortağı ile birlikte “özel tim”den atılan Jim Street karakterini canlandırıyor. Ortağı bu durumu kabullenirken, polislik onun hayatı olan Jim Street, bir gün tekrar özel tim S.W.A.T’ın (Special Weapons and Tactics Unit / Özel Silahlar ve Taktikler Birimi) ayrıcalıklı üniformasını giyebilmek ümidiyle rütbesinin indirilmesini kabul eder.

Samuel L. Jackson’ın canlandırdığı Dan “Hondo” Harrelson karakterinin komutanlığında yeniden yapılanan S.W.A.T., Oliver Martinez’in canlandırdığı Alex Montel adlı uyuşturucu satıcısının, kendisini polis nezaretinden kurtaracak kişiye 100 milyon dolar vereceğini açıkladığı sırada yeniden görev başındadır.

Film, S.W.A.T-ÖZEL TİM adıyla Aralık 2003’te ülkemizde de vizyona girecek. Kaynak : Sinematurk

Son Yorumlar

Yandex.Metrica