www.sinema.com  alan adıyla yayın hayatına devam eden Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı sinema portalı Sinema.com bundan böyle yoluna GencSinema.com adıyla devam edecek."> Sinema.com Gençleşiyor: GencSinema.com Oluyor! ~ Sinematurk.com
Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sinema.com Gençleşiyor: GencSinema.com Oluyor!

24 Haziran 2010 00:00

Ülkemizde 12 yıldır internette sinema yayıncılığı yapan, bu alanın öncü sitesi olan ve defalarca sektörel ödüllere layık görülen Sinema.com, bundan böyle yayın hayatına www.gencsinema.com alan adı altında devam edecek. 2005 yılından bu yana Sodamedya Interactive bünyesinde yayıncılık hayatını sürdüren Sinema.com, aynı ekip tarafından GencSinema.com adı altında sinema içerik yayıncılığını sürdürecek.
Bu geçiş süresince tasarımını değiştirmeyen GencSinema.com, aynı ekip, içerik ve tasarımla sürdürdüğü yayınını, 2010 Sonbaharı’nda yeni yüzüyle yapmaya başlayacak.

Vizyon filmlerinden sinema seanslarına, film ve oyuncu veritabanından ödüllü yarışmalar ve DVD bölümüne kadar zengin bir içerikle online sinema yayıncılığı yapan GencSinema.com,  yeni sinema sezonunun başlangıcı olarak kabul edilen sonbahar aylarında yeni tasarımı ve gelişmiş interaktif fonksiyonlar ile kullanıcıların kendi bilgi ve birikimlerini başkalarıyla paylaştıkları bir altyapıyla çok daha gençleşmiş olacak.
 
Sodamedya Interactive:
2005 yılından bugüne online içerik ve yayıncılık firması olarak faaliyet gösteren Sodamedya Interactive, başta sinema alanı olmak üzere kaliteli internet içeriği üzerine odaklanmış, 2000 yılından beri farklı çatılar altında birlikte çalışan bir ekipten oluşuyor.  2000 yılından bu yana Sinema.com’a emek veren ekip yanı sıra Hayhuy.com, Festivalist.com, SinemaSeans.com, Filmlerim.com ve Tedarik.com gibi projelere imza atıp, bir çok sinema filmi ve festival sitelerinin mutfağında yer alıyor.Yandex.Metrica