www.markafoni.com) ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında; Avea müşterileri markafoni üzerinden yaptıkları alışverişlerde 10 TL indirim kazanıyor."> Avealılar markafoni'de de Ayrıcalıklı! ~ Sinematurk.com
Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Avealılar markafoni'de de Ayrıcalıklı!

24 Eylül 2010 00:00

Avea'nın Türkiye'nin ilk özel alışveriş kulubu markafoni (www.markafoni.com) ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında; Avea müşterileri markafoni üzerinden yaptıkları alışverişlerde 10 TL indirim kazanıyor.

Türkiye'nin avantajlı tarifeleri ile fark yaratan operatörü Avea, alanında lider markalar ile hayata geçirdiği iş birlikleriyle müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Avea ile lider moda ve yaşam tarzı kulübü markafoni'nin gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Avealılar, markafoni üzerinden avantajlı özel alışverişin keyfini çıkarıyor. İşbirliği kapsamında Avea müşterileri, 16 Eylül-31 Ekim 2010 tarihleri arasında markafoni üzerinden yaptıkları alışverişlerde anında 10 TL indirim hakkına sahip oluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların markafoni yazıp 5060'a kısa mesaj göndermeleri ve markafoni üzerinden yaptıkları alışverişi tamamlamadan önce kısa mesaj ile cep telefonlarına gelen indirim kodunu sipariş onay sayfasındaki “İndirim Kuponlarınız” bölümüne yazmaları yeterli oluyor. Böylece toplam alışveriş tutarı üzerinden, anında, 10 TL indirim kazanılıyor.Bu kampanyadan faydalanmak isteyen ve henüz markafoni üyesi olmayan Avealılar www.markafoni.com/avea adresinden hemen üye olabiliyor.

Bilgi için:
Excel İletişim Danışmanlığı
Murat Demirok   Karin Şamo
Tel: 0216 544 94 54  Tel: 0216 544 94 18
murat.d@excel.com.tr  karin.s@excel.com.tr

Avea Hakkında
Türkiye'nin en genç ve hızlı büyüyen ilk GSM 1800 mobil iletişim operatörü olan Avea, 2004 yılında kurulmuştur. Şirket, gelişmiş altyapısı ve teknoloji yatırımlarıyla müşterilerine yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Türkiye'nin abone başına en çok konuşturan GSM operatörü olan Avea,  2009 sonu itibarıyla 11,5 milyon aboneye sahiptir. 199 ülkede 625 operatörle uluslararası dolaşım anlaşması bulunan şirket, bir Türk Telekom iştirakidir. Avea'nın %81,37 hissesi Türk Telekomünikasyon A.Ş.'ye, %18,63 hissesi İş Bankası Grubuna aittir.Yandex.Metrica