’’Sevgi Bağlayınca’’ çekimlere başladı. posteri

Geniş oyuncu kadrosuna sahip olan dizide, Başrolleri Mahmut Hekimoğlu, Sermin Hürmeriç, Savaş Bayındır, Atilla Arcan, Zilan Odabaş, Ayçin Tuyun, Eda Özdemir oynuyor.


Dizinin senaristi Erdoğan Akduman, dizinin konusu hakında şunları söyledi.’’Aile ilişkileri üzerine kurulu, insan ilişkilerindeki sevginin ne denli önemli olduğunu, sevgiyle pek çok sorunların çözülebileceğini anlatıyoruz. Temel olarak bu çerçeveye dayalı bir hikaye…  Bir halk otobüsü şoförünün ailesi ve çevresinde gelişen olayları konu alıyoruz. Diziye 13 bölüm olarak başladık ama hikayeyi okuyan herkesin genel kanısı, devamının geleceği, çok uzun süre devam edeceği yönünde.’’


Yapımcı Mahmut Hekimoğlu ise oyuncu kadrosunu kurmakta zorlandığını belirterek, ’’Çok iyi bir konuyu dizi yapıyoruz. Karakterleri oynayacak oyuncuların senaryoda yazan kişiye yaş olarak ya tam ya da çok yakın olması gerekiyordu. Bir başka sıkıntı ise bu karakterlerin iyi oyuncular olması gerekiyordu. Bu anlamda tip olarak oyuncuyu bulsak da oyunculuğu yeterli olmadı. Dizinin karakterlerini özenle seçtik. Çok iyi oyunculardan oluşan bir kadro ile çekimlere başladık.’’ dedi.


Haber: Yakup Sancı

Son Yorumlar

Yandex.Metrica