AKKAdemi Tiyatro açılıyor posteri

Akkaya kardeşler tarafından kurulan bir eğitim kurumu ve tiyatro özelliğini taşıyan Akkademi Tiyatro, 11 Ekim'de açılıyor. Beylerbeyi Hacı Sabancı Lisesi'nin tiyatro sahnesini kiralayan Akkaya kardeşler, bu kez oyunculuğun yanı sıra eğitmen olarak sahneye çıkacak. Sanattan kazandığını yine sanata yatıran üç kardeş, kurdukları tiyatro okuluyla birlikte sanata farklı bir bakış açısı getirecek.

"Sınırlarınızı keşfedeceksiniz ve aşacaksınız" mantığıyla yola çıkan ve sonrasında "yaratıcılığı geliştirirken seyirci olarak da yetkin olacaksınız" diyerek her kesime hitap eden Akkaya kardeşler, hem eğitim verecek, hem de önümüzdeki aylarda gerçekleştirmeyi planladıkları tiyatro oyunlarıyla da göz dolduracak.

Oyunculuk ve kişisel gelişim atölyeleri, kamera önü oyunculuğu, konservatuara hazırlık, yaratıcı drama atölyesi ve her ay düzenlenecek workshop'larla oyunculuğa gönül verenlere ve kendilerini keşfetmek isteyenlere kapılarını açan Akkademi Tiyatro, yapacakları bir ön mülakatla öğrencilerini kabul edecek ve 30 haftalık bir çalışma programı belirleyecek.

E-posta:
info@akkademitiyatro.com

Son Yorumlar

Yandex.Metrica