Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

68'inde kırbaç sallayacak

11 Kasım 2010 00:00

ABD’li aktör Harrison Ford, 5’inci kez 'Indiana Jones' serisinde başrolü oynayacak. 68 yaşındaki aktör, prodüktör George Lucas’ın senaryo üzerinde çalışmaya başladığını açıkladı. Serinin beşinci filmi için yönetmenlik koltuğuna yine Steven Spielberg’in oturacağı belirtildi. Ford, bir kez daha Indiana Jones karakterini canlandırmaktan büyük zevk duyacağını açıkladı.

EN İYİ 2. KURGUSAL KARAKTER
Senaryoyu henüz görmediğini söyleyen deneyimli aktör, "George Lucas’la senaryo üzerinde sadece konuştuk. Ama harika bir iş çıkacağından eminim. Serinin beşinci filminde oynamaktan büyük mutluluk duyarım" dedi.

Serinin ilk filmi 'Indiana Jones and Raiders of The Lost Ark' (Indiana Jones Kutsal Hazine Avcıları) 1981 yılında gösterime girmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Amerikan Time Dergisi tarafından 'En İyi Kurgusal Karakter' kategorisinde ikinci olan Indiana Jones’un, 2008 yılında gösterime giren son filmi 'Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull' (Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı) hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.Yandex.Metrica