Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Fragmanı İsrail'i karıştırdı!

12 Kasım 2010 00:00

İsrail ile ünlü 'alçak koltuk krizi'ne yol açan 'Kurtlar Vadisi - Irak'ın ardından çekilen 'Kurtlar Vadisi - Filistin'in internette yayınlanan fragmanları İsrail’i şimdiden gerdi!

Milliyet'in haberine göre, İsrail basınının dünkü manşetlerini 'Kurtlar Vadisi - Filistin' haberi işgal etti. Yedioth Ahronoth gazetesi, 'Türk Rambo' başlığıyla verdiği haberde, zaten bozuk olan Türk-İsrail ilişkilerinin daha da gerileceği yorumunu yaptı.

'TÜRKİYE KURGUSAL YOLLA İNTİKAM ALIYOR'
Filmi 'İsrail karşıtı' olarak niteleyen gazete, "Türkiye İsrail’den kurgusal yolla intikam alıyor" diye yazdı. Aşırı sağcı Arutz Sheva gazetesi ise, "Türkiye anti-Siyonist bir yapımla zaten bozuk olan diplomatik ilişkilerin sınırlarını test ediyor" yorumu yaptı.

Jerusalem Post gazetesi de, manşetten duyurduğu haberinde, geçen yıl yayınlanan 'Kurtlar Vadisi - Irak' filminin 'alçak koltuk' kriziyle başlayıp Türk büyükelçisinin geri çekilmesiyle sonuçlanan gelişmelerin fitilini ateşlediğini belirterek, "O filmi 4.2 milyon seyirci izlemişti. Yeni filmin çok daha geniş kitlelere ulaşması bekleniyor" diye yazdı.Yandex.Metrica