Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ölümden sonra ne var ?

19 Kasım 2010 00:00

Yaşamda, işinde, sevgilisinde aradığı mutluluğu bulamayan, sürekli yatıştırıcı ilaçlar alan, kendini bitkin, yetersiz hisseden, hiçbir şeyden tad, zevk alamayan Anna, sevgilisi Paul’le tartıştıktan sonra korkunç bir trafik kazası geçirir. Kendine geldiğindeyse cenaze evinin morgundadır. Evin yöneticisi Eliot onu cenaze törenine hazırlamaktadır.

Kendini çok canlı duyumsayan, öldüğüne bir türlü inanmayan Anna’ya Eliot yaşamla ölüm arasında bir yerde durduğunu öteki tarafa geçiş için ona yardım edebileceğini açıklar. Eliot, Anna’ya yaşamında değerli ne yaptığını sorar, ona uzun bir süre önce yaşamaktan vazgeçtiğini söyler.

Anna’nın ölümünden kendisini sorumlu tutan Paul sevgilisinin yaşamını yitirdiğini kabul edemez, onun varlığını içinde duyumsamaktadır. Anna’ysa yıkıcı korkularıyla yüzleşmek, öldüğünü kabullenmek zorundadır. Öteki dünyaya geçmeden önce Paul Anna’yı kurtarmak için harekete geçer.

Filmin Özel Bölümler’inde yaratıcı ekiple söyleşiler, fragman, filmi yönetmen Agnieszka Wojtowicz-Vosloo’nun yorumlarıyla izleme seçeneği var.

 e.sirin

21 Kasım 2010 17:41

Nefes alıyorsak ; umut var demektir...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica